PDA

Επιστροφή στο Forum : Ας υποθεσουμε οτι....

redrum
27-03-12, 15:25
ακολουθηστε με λιγο σ ενα υποθετικο ταξιδι..........

εισαι βανιλια..
με την εννοια οτι, ουδεποτε εχεις κανει κατι bdsm στη ζωη σου.. κανα δυο κινκιες μονο, κι αυτες με το ζορι..

σε θεωρητικο επιπεδο, εισαι ετοιμη πια να δωσεις για πτυχιο... εχεις διαβασει τα απειρα, εχεις μιλησει με κοσμο... δεν εχεις πλεον αποριες τυπου 'με επισκληριδιο ναρκωση γινεται η συρραφη αιδοιου' ? (ω ναι, το εχω ρωτησει ΚΑΙ ΑΥΤΟ)

και ερχεται η ωρα λοιπον, ως καλοδιαβασμενο νερντ που εισαι, να απαντησεις για τον εαυτο σου.......
ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ, ΜΩΡΟ ΜΟΥ?

δεδομενου οτι...

-δεν σου κανουν κουκου οι γυναικες
-ουτε οι τρανστζεντερς
-ουτε οι κροσσντρεσερς
-ουτε οι μποττομς μεηλς
-ουτε οι σκλαβοι
-ουτε οι σουιτς

σαμπ, θα ελεγε καποιος...
χμ... ναι στανταρ ενα κλικ σου κανουν οι μαστερς..

αλλα...

με το ξυλο τι γινεται???

ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΞΥΛΟ!!! αμα παει κανεις να ριξει καμια φαπα και τον σκοτωσεις εσυ μετα?

και ερχομαστε στο παντς λαιν.......

ΣΑΜΠ ΧΩΡΙΣ ΞΥΛΟ, ΓΙΝΕΤΑΙ (γιατρε μου?)

sklavina
27-03-12, 15:29

εισαι βανιλια..
με την εννοια οτι, ουδεποτε εχεις κανει κατι bdsm στη ζωη σου.. κανα δυο κινκιες μονο, κι αυτες με το ζορι..

σε θεωρητικο επιπεδο, εισαι ετοιμη πια να δωσεις για πτυχιο... εχεις διαβασει τα απειρα, εχεις μιλησει με κοσμο... δεν εχεις πλεον αποριες τυπου 'με επισκληριδιο ναρκωση γινεται η συρραφη αιδοιου' ? (ω ναι, το εχω ρωτησει ΚΑΙ ΑΥΤΟ)

και ερχεται η ωρα λοιπον, ως καλοδιαβασμενο νερντ που εισαι, να απαντησεις για τον εαυτο σου.......

δεδομενου οτι...

-ουτε οι τρανστζεντερς
-ουτε οι κροσσντρεσερς
-ουτε οι μποττομς μεηλς
-ουτε οι σκλαβοι
-ουτε οι σουιτς

αλλα...

με το ξυλο τι γινεται???

ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΞΥΛΟ!!! αμα παει κανεις να ριξει καμια φαπα και τον σκοτωσεις εσυ μετα?

welcome to the club my dear!!!! :)

Lazycat
27-03-12, 15:30
Γινεται ότι μα ότι θέλεις! Στον τίτλο είναι η ζωη;

Μετεξεταστέα!!!

Anatoli
27-03-12, 15:36
-ουτε οι τρανστζεντερς
-ουτε οι κροσσντρεσερς
-ουτε οι μποττομς μεηλς
-ουτε οι σκλαβοι
-ουτε οι σουιτς
....χμ... ναι στανταρ ενα κλικ σου κανουν οι μαστερς..

αλλα...

με το ξυλο τι γινεται???

Τι γίνεται????
δεν πας να δώσεις για πτυχίο αγάπη μου,
μένεις μεταξεταστέα μέχρι την επόμενη εξεταστική
που θα τα εμπεδώσεις καλύτερα...λολ

redrum
27-03-12, 15:37
μα... την εχω μαθει την υλη!!!!!

dora_salonica
27-03-12, 15:48

Γίνεται. Αρκεί να σου αρέσουν τα ζόρια...:smug:

Andr(e)as
27-03-12, 16:02
Πάντως στην απλή ερώτηση αν χρειάζεται ξύλο... όχι δε χρειάζεται... αλλά αν πεις ότι δε σηκώνει το σπαθί σου ούτε άλλη "πίεση" (με μέτρο)... δηλ. να "ζοριστείς" για κάτι... τότε γιατί απλά δεν απολαμβάνεις την τυχαία διαστροφή της καθημερινότητας... και πάψε να ανισυχείς;

Διδάκτορες πάντως... θα βρεις πολλούς... ότι καλό/μαλακία και να αποφασίσεις ;)

Ανδρ(ε)ας

Andr(e)as
27-03-12, 16:03
Γίνεται. Αρκεί να σου αρέσουν τα ζόρια...:smug:

Ντα! :)

Ανδρ(ε)ας

redrum
27-03-12, 16:12
εχω την αισθηση οτι ενω ναι μεν, απολαμβανω καποιες απο τις ιστοριες και τις φαντασιωσεις σας εδω... δεν μπορω να τις δω να εφαρμοζονται σε μενα...

μερικες φορες νιωθω σα ματακιας!!!!!!!!!!!!!! (υπαρχει τετοιο στατους?)
που ναι μεν, βλεπει... αλλα δεν πολυθελει να συμμετεχει.............

επειτα εχω και το αλλο ΠΟΛΥ σοβαρο -για μενα- θεμα... το να μπεις στη 'φαση' οκ, ειναι ευκολο.... να υπαρχει χημεια, αμοιβαια ελξη, και εμπιστοσυνη.. να χεις πιει και κανα δυο κρασια..
πως ΒΓΑΙΝΕΙΣ απο τη 'φαση' μετα.......... αυτο με κολλαει ασχημα ... το 'ΜΕΤΑ'.... ειδικα, οταν δεν μιλαμε για ξεπετα αλλα για σχεση......... ποσο ευκολο ειναι να 'ντυθειτε και να πατε για σουβλακια με παρεα' πχ... μετα!!!! (οκ, αυτο ειναι ενα αλλο νημα απο μονο του μαλλον)

Andr(e)as
27-03-12, 16:19
Lol... όλοι εδώ μέσα ντύνονται και πάνε από σουβλάκια μέχρι και εκκλησία (λέμε τώρα)... γιατί όχι;

Μάλλον το έχεις πάρει ΠΟΛΥ σοβαρά... το οποίο δεν είναι κακό... αλλά στα "σοβαρά"... βούτα το δάχτυλο στο μέλι... και μην ανισυχείς τόσο... την μια εμπειρία δεν μπορεί να την αντικαταστήσει ούτε μια δεκαετία στα forums...

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ... πάντα... απλά διάλεξε "σωστά". (όχι εμένα δηλ!)

Ανδρ(ε)ας

Anatoli
27-03-12, 16:23
εχω την αισθηση οτι ενω ναι μεν, απολαμβανω καποιες απο τις ιστοριες και τις φαντασιωσεις σας εδω... δεν μπορω να τις δω να εφαρμοζονται σε μενα...

Θαρρώ είσαι σε καλό δρόμο μιας και τ'απολαμβάνεις
όταν βρεθεί ο κατάλληλος/η (λολ) και υπάρχουν
οι κατάλληλες συγκαιρίες και ωριμάσουν μέσα σου κάποιες καταστάσεις
μια χαρά θα εφαρμοστούν και επάνω σου...!!!!!

dora_salonica
27-03-12, 16:31

μερικες φορες νιωθω σα ματακιας!!!!!!!!!!!!!! (υπαρχει τετοιο στατους?)
που ναι μεν, βλεπει... αλλα δεν πολυθελει να συμμετεχει.............

Μπορεί απλά να φοβάσαι (να φοβάσαι τον εαυτό σου, να μην έχεις αποδεχτεί δηλαδή ακόμη τα πιο ενδόμυχα θέλω σου). Δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα, μετά από χρόνια ολόκληρα που γαλουχηθήκαμε μέσα σε μία κοινωνία που ενθαρρύνει την αυτονομία και την ανεξαρτησία να παραδεχτούμε ότι λειτουργούμε καλύτερα ως "εξάρτημα" αγαπημένο κάποιου άλλου.:p

επειτα εχω και το αλλο ΠΟΛΥ σοβαρο -για μενα- θεμα... το να μπεις στη 'φαση' οκ, ειναι ευκολο.... να υπαρχει χημεια, αμοιβαια ελξη, και εμπιστοσυνη.. να χεις πιει και κανα δυο κρασια..
πως ΒΓΑΙΝΕΙΣ απο τη 'φαση' μετα.......... αυτο με κολλαει ασχημα ... το 'ΜΕΤΑ'.... ειδικα, οταν δεν μιλαμε για ξεπετα αλλα για σχεση......... ποσο ευκολο ειναι να 'ντυθειτε και να πατε για σουβλακια με παρεα' πχ... μετα!!!! (οκ, αυτο ειναι ενα αλλο νημα απο μονο του μαλλον)

Εκεί κολλάει το πρωτόκολλο...Δεν θα αρχίσεις ποτέ τις σφαλιάρες με τον Dom σου ούτε θα του λες, ώπα ρε μεγάλε! Θα συνεχίσεις να τον κοιτάς στα μάτια καθώς τρώτε τα σουβλάκια, μήπως ζητήσει κάτι ξαφνικά, μην τυχόν χάσεις κάποια κουβέντα του κλπ. Δεν θα χαλαρώσεις επομένως εντελώς (αν και είναι άκρως χαλαρωτικό το να είσαι αφημένη στις επιθυμίες και στη βούληση του άλλου). Κι ενώ μπορείτε να κάνετε πολλά πράγματα μαζί, να πάτε για καφέ ή σινεμά ή σε ταβέρνα κλπ, δεν θα είσαι ποτέ μαζί του η "γαϊδάρα" που είσαι με τις φίλες σου, λολ. Θα παραμένεις ελαφρώς στην τσίτα, κι εκείνος εξάλλου θα σε ζορίζει, οι Doms τα κάνουν αυτά, δεν κάθονται ποτέ "φρόνιμοι".:smug: Αλλά δεν βλέπω πουθενά την ανάγκη για πραγματικό ή βαρύ ξύλο, ειλικρινά...

Πιστεύω ότι θα ξέρεις από μόνη σου όταν αυτό γίνει επιτακτική σου ανάγκη και θα το αναζητήσεις (και υπάρχουν πολλοί τρόποι για να το αναζητήσεις). Εάν όμως δεν γίνει επιτακτική σου ανάγκη, κανένας δεν θα μπορέσει να σε πιέσει να το κάνεις, ούτε και θα το κάνεις ποτέ.

Χαλάρωσε επομένως και περίμενε τον εαυτό σου να έρθει να σε συναντήσει...:friendly_wink:

sw
27-03-12, 16:32

εισαι βανιλια..

δεδομενου οτι...

-ουτε οι τρανστζεντερς
-ουτε οι κροσσντρεσερς
-ουτε οι μποττομς μεηλς
-ουτε οι σκλαβοι
-ουτε οι σουιτς

αλλα...

με το ξυλο τι γινεται???

...και ελεγες πως τα διαβασες ολα;

Γι:)ργος

redrum
27-03-12, 16:41
σωστα...

υπαρχει ομως, παντα και η πιθανοτητα να ειμαι απλα μια αυθεντικη βανιλια.. ετσι δεν ειναι?
εννοω, παιζει και το ενδεχομενο να μην μπορω να ενστερνιστω τελικα καμια απο τις αρχες του bdsm..

θα προτιμουσα να μην ειμαι -και να μην παραμεινω- ενα σκετο μποοοοοοοοοοοοοορινγκ βανιλακι... ομως ισως πρεπει τελικα να αποδεχτω οτι καποιοι ανθρωποι ειναι ετσι..

θα μου πεις, αν δεν δοκιμασεις πως θα ξερεις.......................

μα τι να δοκιμασω, νιωθω σαν να ειμαι μπροστα σε ενα μπουφε τιγκα στα γκουρμε κρεατοεδεσματα....... και γω να ειμαι βετζετεριαν....
να βλεπω τους αλλους να πεφτουν στα ψαρονεφρια με τα μουτρα, να μου τρεχουν τα σαλια... και να πηγαινω να απλωσω χερι και να μενει μετεωρο........ να μην γαμοκανει την γαμοκινηση να δοκιμασει..
ενα βημα μπρος, 10 πισω

Anatoli
27-03-12, 16:48
....να μου τρεχουν τα σαλια... και να πηγαινω να απλωσω χερι....

Κάτι υπάρχει όμως...!!!
Αφέσου ανακάλυψέ το και άφησε να σε ανακαλύψουν...

The Hellraiser
27-03-12, 16:54
Πάντως να ξέρεις ότι άμα μπεις στην φάση του BDSM δεν έχει πόρτα εξόδου.
Κι από τι βλέπω μάλλον έχεις μπει.

Stalker
27-03-12, 16:59
μα τι να δοκιμασω, νιωθω σαν να ειμαι μπροστα σε ενα μπουφε τιγκα στα γκουρμε κρεατοεδεσματα....... και γω να ειμαι βετζετεριαν....
να βλεπω τους αλλους να πεφτουν στα ψαρονεφρια με τα μουτρα, να μου τρεχουν τα σαλια... και να πηγαινω να απλωσω χερι και να μενει μετεωρο........ να μην γαμοκανει την γαμοκινηση να δοκιμασει..
ενα βημα μπρος, 10 πισω

Δεν θα χρειαστει να απλωσεις κανενα χερι.Αν βρεθει διπλα σου ο καταλληλος,απο καθε αποψη,θα σου κλεισει τη μυτη και θα σε ταισει στο στομα.

redrum
27-03-12, 17:00
Πάντως να ξέρεις ότι άμα μπεις στην φάση του BDSM δεν έχει πόρτα εξόδου.
Κι από τι βλέπω μάλλον έχεις μπει.

νταξ, μη φανταστεις... εχω μισομπει θα ελεγα... ο κωλος ειναι ακομα εξω -λιτεραλλυ-;)

The Hellraiser
27-03-12, 17:03
νταξ, μη φανταστεις... εχω μισομπει θα ελεγα... ο κωλος ειναι ακομα εξω -λιτεραλλυ-;)

Νομίζεις.
Για δοκίμασε να κάνεις σεξ με τον παραδοσιακό vanilla τρόπο και θα σου πω εγώ τι ξενέρωμα θα φας.

lazuli
27-03-12, 17:40
Πολύ ενδιαφερον το θέμα και απολυτως κατανοητές οι ανησυχιες σου, όλοι/ες μας λιγο ως πολύ έχουμε τους ιδιους προβληματισμούς, άλλοι τους εκφράζουν άλλοι όχι. Όπως το βλέπω είναι πολύ καλό που γινεσαι ματακιας, με την έννοια οτι δεν βιάζεσαι να το ζήσεις..Πάρε το χρόνο σου και συζήτησε οτιδήποτε σκέφτεσαι και μην διανοηθείς οτι δεν αξιζει ή ειναι απλο και ανάξιο προσοχής. Υπομονή, ψυχραιμία καθαρή σκέψη και όσο το δυνατόν αυτοκυριαρχία. Οι επιθυμίες σου ειναι ξεκάθαρες, απολύτως λογικό να ξεκινάς μ' αυτες κι οτιδήποτε άλλο να μην σου ταιριάζει τωρα..ίσως στο μέλλον να εκπλαγείς ίσως και να τα απομυθοποιησεις..όλες οι πιθανοτητες ενυπάρχουν, τιποτα δεν αποκλειεται. Ό,τι και να γίνει, όμορφο είναι να το ζήσεις συνειδητά, όταν εσυ το θελήσεις όταν νοιωσεις το άνοιγμα, ότι είσαι έτοιμη να δώσεις τον έλεγχο. Το "μετά" δεν έρχεται απ τον ουρανό, μην το φοβάσαι, εσεις θα το καθορίσετε..δεν σταματά η μαγεία ούτε αν φάτε σουβλάκια μαζί ούτε αν κάνετε κωλοτούμπες.

Storm
27-03-12, 18:01
Αν πέσεις στο νερό, θα κολυμπήσεις.
Το θέμα είναι να δώσεις το σάλτο και να κάνεις τη βουτιά.
Μερικές φορές, φοβάσαι όμως και πρέπει κάποιος να σε σπρώξει... :rolleyes:
As simple as that.

l|na
27-03-12, 18:38
Το θέμα δεν είναι τι είσαι ή τι δεν είσαι.
Είσαι καλά με τον εαυτό σου????Όλα θα βρουν το δρόμο τους αμα τα έχεις βρει με τον εαυτό σου.
Χαλάρωσε, μην το αναλύεις τόσο πολύ γιατί απλά θα μπερδευτείς. Θές να κάνεις κάτι, κάντο. Σ άρεσε? Ξανακάντο...
Τόσο απλά.
Όταν πια δεν θα μπορείς να κάνεις, κάτσε και ανέλυσε τα :)
Υ.Γ Οτι και να διαβάσεις ποτέ δεν θα είναι το ίδιο στην πράξη. Μη τρέξεις τότε να ξαναδιαβάσεις απλά απόλαυσέ το ή απόρριψέ το.
Καλή διασκέδαση

sw
27-03-12, 18:43
...απο το χερι ως το στομα ειν' πολυς καιρος ακομα... ελεγε ο παπους μου.
Τις εικονες που σου φτιαχνουν οι ιστοριες των αλλων, πιθανα και τις φαντασιωσεις που σου σκανδαλιζουν, μην θεωρησεις ποτε ουτε και να πας να τις αναπαραξεις.
Αλλο η πραγματικοτητα και αλλο η φαντασιωση.
Οταν ερθει η στιγμη (σε συνδιασμο με Εκεινον) τοτε θα το νοιωσεις.
Και τοτε θα μπορεσεις να αφεθεις.
Οσο Εκεινος ειναι μια κενη εικονα που προσπαθεις να γεμισεις με την φαντασια σου τοσο το μυαλο σου και οχι το συναισθημα σου θα κανει τους "λογαριασμους".

crazyscientist
27-03-12, 19:21
Στο θεμα του ξυλου θα ηθελα να προσθεσω αυτο που λεει ο σοφος λαος.
Η γλωσσα κοκκαλα δεν εχει και κοκκαλα τσακιζει :)

morpheus
27-03-12, 20:03
τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα πρέπει να ανήκεις oπωσδήποτε σε κάποια bdsm κατηγορία ; το πιο πιθανό είναι να είσαι ένα ανήσυχο πνεύμα με μεγάλο
ταλέντο στην αποστήθιση (μιας και έμαθες ολα τα ''θεωρητικά''). Το πιο πιθανό ειναι να έλκεσαι απλα απο τα ''bad guys'' κατι οχι και ιδιαίτερα ασυνήθιστο
στις γυναίκες...

thaleia
27-03-12, 20:20

εισαι βανιλια..

δεδομενου οτι...

-ουτε οι τρανστζεντερς
-ουτε οι κροσσντρεσερς
-ουτε οι μποττομς μεηλς
-ουτε οι σκλαβοι
-ουτε οι σουιτς

αλλα...

με το ξυλο τι γινεται???

ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΞΥΛΟ Θ' ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΓΝΩΜΗ DEAR :)

Vautrin
27-03-12, 20:46

εισαι βανιλια..

δεδομενου οτι...

-ουτε οι τρανστζεντερς
-ουτε οι κροσσντρεσερς
-ουτε οι μποττομς μεηλς
-ουτε οι σκλαβοι
-ουτε οι σουιτς

αλλα...

με το ξυλο τι γινεται???

Μάλλον μόνο τα θέματα SOS διάβασες πονηρούλα!
Για ρίξε μια ματιά σε λιγότερο βίαια ερωτικά lifestyles όπως ο Κώδικας της Οδαλίσκης, το Age play, το Victorian ή το 1950’s household, ίσως εκεί βρεις ενδιαφέρουσες ιδέες. Η καλύτερη συμβουλή πάντως είναι αυτή του sw: τη σχέση σου θα την διαπραγματευτείς και θα την συνδιαμορφώσεις όχι επί χάρτου αλλά από κοινού με τον άνθρωπο που θα κερδίσει το ενδιαφέρον σου.

Tyfeas
27-03-12, 21:02
An den dokimaseis den tha sigoureuteis pote ti mporeis kai ti oxi. Apla dialekse prosektika ton partener exei polu megalh shmasia auto!

(sorry eimai se tb xwris ellhnika)

redrum
27-03-12, 22:17
ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΞΥΛΟ Θ' ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΓΝΩΜΗ DEAR :)

μπα, ουτως η αλλως δεν παιζει να φαω ξυλο σ αυτη τη φαση της ζωης μου....... λολ

ειναι επικινδυνο... για τον ΑΛΛΟΝ κυριως... να του παρω κανα σκαλπ...

redrum
27-03-12, 22:22
Μάλλον μόνο τα θέματα SOS διάβασες πονηρούλα!
Για ρίξε μια ματιά σε λιγότερο βίαια ερωτικά lifestyles όπως ο Κώδικας της Οδαλίσκης, το Age play, το Victorian ή το 1950’s household, ίσως εκεί βρεις ενδιαφέρουσες ιδέες. Η καλύτερη συμβουλή πάντως είναι αυτή του sw: τη σχέση σου θα την διαπραγματευτείς και θα την συνδιαμορφώσεις όχι επί χάρτου αλλά από κοινού με τον άνθρωπο που θα κερδίσει το ενδιαφέρον σου.

τα εχω διαβασει τα τοπικς που λες! -αμααααααααν αμεσως να μου την πεις!!!!-
μου αρεσουν, γεγονος...

ομως, δεν μπορω να τα δω να εφαρμοζονται πανω μου, μου φαινονται αστεια (ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΑ, εμενα μου φαινονται ετσι οκ? για οποιονδηποτε αλλον/αλλη μου φαινεται μια χαρα!!!)

εννοω οτι μου φαινονται συναρπαστικα, και ερεθιστικα γιατι οχι... αλλα σε αλλο χρονο, οχι στο σημερα.......... στο σημερα μου φαινεται απλα 'ντυνομαστε και παιζουμε' δεν μπορω να μπω στο μουντ οταν δεν το παιρνω στα σοβαρα...

επισης, αλλα μια μικρη λεπτομερεια... παρτενερ υπαρχει (πως λεμε 'λεφτα υπαρχουν!' χεχε)
απλα, προκειμενου να τον τραβηξω στο τριπακι μου, θελω να ξερω εγω πρωτα τι ψαχνω........ μην τον βαλω σε διαδικασια να ψαχτει/γουσταρει/χωθει και μετα να του πω 'μπαααααααααααα οχι λαθος!!!'

επισης... μπορει και να ξενερωσει.... (ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΛΟ ΝΗΜΑ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ... απο μονο του)

Satrapeia
27-03-12, 23:56
:highly_amused: χε χε χε! τι εγινε κοπελια? νομιζα οτι εδω εγω εκανα υπαρξιακες ερωτησεις (ασχετη γαρ) κι εσυ την πλακα σου.

Τι ωραια συμβουλη το "αφεσου και ζηστο" παω στοιχημα οτι ολοι εδω αφεθηκαν.. κανενας δεν ειχε κολληματα και κανενας δεν καταπιεστηκε.
Σε οτι αφορα τις συμβουλες.. οπως ειδα καπου προσφατα.. take my advice, I don't use it anyway.:very_drunk:

redrum
28-03-12, 00:07
:highly_amused: χε χε χε! τι εγινε κοπελια? νομιζα οτι εδω εγω εκανα υπαρξιακες ερωτησεις (ασχετη γαρ) κι εσυ την πλακα σου.

εεεεεεεεεεεεε, δεν εχει αλλο πλακα να με 'ψαχνω'
πρεπει καποια στιγμη να με βρω κι ολας.......

οκ, να κανω μια αρχη τελος παντων...

Chimaera
28-03-12, 02:07
σωστα...

υπαρχει ομως, παντα και η πιθανοτητα να ειμαι απλα μια αυθεντικη βανιλια.. ετσι δεν ειναι?
εννοω, παιζει και το ενδεχομενο να μην μπορω να ενστερνιστω τελικα καμια απο τις αρχες του bdsm..

θα προτιμουσα να μην ειμαι -και να μην παραμεινω- ενα σκετο μποοοοοοοοοοοοοορινγκ βανιλακι... ομως ισως πρεπει τελικα να αποδεχτω οτι καποιοι ανθρωποι ειναι ετσι..

θα μου πεις, αν δεν δοκιμασεις πως θα ξερεις.......................

ενα βημα μπρος, 10 πισω

παίζει καλό μάρκετινγκ και είναι και της μοδός, πώς να το κάνουμε.

αυτό πάλι, να θες να γίνεις ντε και καλά κάτι άλλο (βδσμερ) για να μην αισθάνεσαι μπόρινγκ δεν μπορώ να το καταλάβω.
άλλοι παλεύουν χρόνια και χρόνια για να ξεφύγουν από εθισμούς και εξαρτήσεις.

γιατί δεν ξεκινάς με απλούστερα πράγματα; με πράγματα που θα ήθελες και δεν σε τρομάζουν, για παράδειγμα.

το βδσμ απ' όσο ξέρω δεν είναι ένας κατάλογος με τασκς που μοιράζεται στον καθένα που περνά το κατώφλι.

γνώμη μου είναι, πως σ' αυτά τα πράγματα δεν χωρούν πολλές πιέσεις για να μυηθείς τουλάχιστον, έτσι ώστε να έχεις κουράγιο γι' αυτά που θ' ακολουθήσουν χεχε

φαίνεσαι πανέξυπνη και είμαι σίγουρη ότι θα επιλέξεις αυτό που θα σε κάνει χαρούμενη εντέλει :)

Chimaera
28-03-12, 02:08
Νομίζεις.
Για δοκίμασε να κάνεις σεξ με τον παραδοσιακό vanilla τρόπο και θα σου πω εγώ τι ξενέρωμα θα φας.

ποιος είναι αυτός, αν έχεις την καλοσύνη;

sw
28-03-12, 02:10
επισης, αλλα μια μικρη λεπτομερεια... παρτενερ υπαρχει (πως λεμε 'λεφτα υπαρχουν!' χεχε)
απλα, προκειμενου να τον τραβηξω στο τριπακι μου, θελω να ξερω εγω πρωτα τι ψαχνω........ μην τον βαλω σε διαδικασια να ψαχτει/γουσταρει/χωθει και μετα να του πω 'μπαααααααααααα οχι λαθος!!!'

επισης... μπορει και να ξενερωσει.... (ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΛΟ ΝΗΜΑ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ... απο μονο του)

...να τονε φτιαξεις ουτε ο sw ο μαστορας να εισαι!
...αμα δεν τον βρεις ετοιμο μην κανεις τον κοπο.
Η το εχει η δεν το εχει.
Αμα σου κανει κλικ σαν ερωτικος παρτενερ βουρ του κι ασε τις ενοχες.
(που θα το ταλανισεις το παλικαρι;;; ) στην καλυτερη θα περασετε καλα, στη χειροτερη θα κερδισετε χρονο για παρα κατω.
Επισης εχει σημασια: προκειται για παραπλευρο ή ντιρεκτ ταργκετ; ...και... τον εχεις βαλει στο ματι ή πιο βαθεια σου; (...στο στηθος εννοω) αυτα τα δυο αν ειναι αμοιβαια και σε αντιστοιχια (οχι χιαστι) δε θα συναντησεις κανενα κονφλικτ συνειδησιακο οτι και να γινει.

Εχω μια εξαιρετικη συνταγη αλλα κανει για Ντομ βρε γμτο και οχι για σαμπ... και καταληγει μπιουτυφουλ για ολους χωρις να εκθετει κανενα.
Αμα σουιτσαερεις γνεψε μου να πα να βρω το ποστ απο το παλιο και να στο φερω, να σε πω. (...αν και δε σε κοβω για ετσι μαζι του)

;)

Chimaera
28-03-12, 02:20
έντιτ: λάθος νήμα :D

thaleia
28-03-12, 08:50
μπα, ουτως η αλλως δεν παιζει να φαω ξυλο σ αυτη τη φαση της ζωης μου....... λολ

μια χαρα φαση τη βρισκω :)

no_taboo
28-03-12, 10:28
Πριν σου ξηγήσω αυτό που θέλω, να σου πω ότι ήξερα πως είσαι σκυλού και πανίβλαξ, αλλά για τζαμπατζού δε σε είχα! Ξεκίνα να σκας πενήντα ευρώ την ώρα να σε ψυχαναλύσουμε! :p

Επί της ουσίας τώρα... Όπως όλοι γνωρίζουμε είσαι 78 στα 79, συνεπώς έμπα στη χρονομηχανή μου να σε πάω 60 χρόνια πίσω και παρακολούθησε το ταξίδι:

Είσαι 18, 19, έφηβο κοριτσάκι σαν τα κρύα τα νερά! Με τα δάχτυλά σου έχεις αρχίσει να ανακαλύπτεις το σώμα σου, αλλά όλες σου οι φίλες και οι συμμαθήτριες έχουν ήδη αφεθεί στα δάχτυλα άλλων! Μάλιστα, επειδή είναι πολύ ξεδιάντροπες, δεν τους φτάνει που πηδιόσαντε, αλλά τα γράφουν και στο ιντερνέτ σε ένα φόρουμ που έφτιαξαν ονόματι "greekξεπαρθεν.com". Το πήρες χαμπάρι και μπήκες. Διαβάζεις για κάποιες που το έγλειψαν, για άλλες που το πήραν από μπρος, για άλλες από πίσω, για οργασμούς, για "εκείνον και το φίλο του", για κορίτσια που έπαιξαν μεταξύ τους στο μπάνιο και ένα σωρό άλλα! Πώς πιστεύεις ότι εσύ, η Τελευταία των Παρθενών, θα νοιώσει για το σεξ; Πιστεύεις ότι η τόση θεωρητική μόρφωση θα σε βοηθήσει να κάνεις σεξ ή θα σε απωθήσει από αυτό, επειδή στο μυαλό σου θα διαμορφωθεί μία εικόνα ότι το σεξ δεν είναι το παιχνιδάκι με ένα αγόρι που σου αρέσει, τα αγγίγματα, τα φιλάκια, οι αγκαλιές, αλλά ένας γαμιάς που βυθίζει το τριαντάρι παλούκι του μέσα σου, σε κάνει να πετάς στον έβδομο ουρανό και σε εξωθεί να τον ικετεύεις να σε πάρει από τον κώλο;

Ξαναέλα τώρα στο σήμερα και κάνε τις αντιστοιχίσεις σου!

Θέλω να πω πως όλα τα πράγματα, όταν τα διαβάζουμε θεωρητικά, μέσα από τα μάτια και τις πράξεις άλλων, όσο καυλωτικά κι αν μας φαίνονται, τόσο μας ξενίζουν, επειδή ακριβώς είναι ΞΕΝΑ!

Το δικό σου βδσμ θα είναι αυτό που εσύ και ο παρτενέρ σου θα φτιάξετε! Η βάση του τουλάχιστον, γιατί στη συνέχεια με την εξοικείωση και την τριβή, μόνη σου θα αρχίσεις να αποζητάς το περισσότερο... το όποιο περισσότερο!

Τίποτα δεν είναι ντου ορ ντάι! Όλα είναι ευέλικτα και διαμορφώνονται στα πλαίσια που ο καθείς τα τοποθετεί!

ΥΓ ΒΔΣΜ χωρίς ξύλο, χέσιμο χωρίς κλάσιμο! :p

Satrapeia
28-03-12, 11:10
Ααααχαχαχα! Γεια σου Καβαλα αθανατη!
Ολα καλα μου φαινονταν στο γραπτο σου μεχρι το σημειο με την εξοικειωση και την τριβη.. θα ζητας κι αλλο μετα? Γιατι ρε πατριωτη μου το χαλας? Ασε να εχει happily ever after το παραμυθι:upset: Λυσσαξατε με την ποικιλια!!!

Μετα βεβαια εγραψες το τελευταιο "σοφο" ρητο και χαμογελασα παλι :chuncky:

no_taboo
28-03-12, 12:53
Ολα καλα μου φαινονταν στο γραπτο σου μεχρι το σημειο με την εξοικειωση και την τριβη.. θα ζητας κι αλλο μετα? Γιατι ρε πατριωτη μου το χαλας? Ασε να εχει happily ever after το παραμυθι:upset: Λυσσαξατε με την ποικιλια!!!

Πού είσαι red; Ορίστε ένα παραδειγματάκι κλασσικότατο του τραβάτε με κι ας κλαίω... :p ;) ;) ;)

redrum
28-03-12, 13:20
κατ αρχην, καλως ορισες πισω φιλε νοταμπ, παραλιγο να ενεργοποιησουμε αμπερ αλερτ για την παρτη σου.. ανησυχουσαμε μηπως σε ειχαν απαγαγει παιδεραστες και σε κακοποιουσαν σεξουαλικα... αλλα για κακη σου τυχη, προφανως απλα καπου psolarizes στας εξωτικας καβαλας και μας ειχες γραψει στα τρισμεγιστα παπαρια σου..

για μια ΑΚΟΜΑ φορα οσον αφορα (εεεεεεεεεε cad, πως με βρισκεις??!!!:tranquillity:) εμενα εισαι ως συνηθως ΑΚΥΡΟΣ!!!!!

μαλλον ξεχνας, οτι εγω μεχρι ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΦΑΤΑ δεν ειχα ουτε καν ιδεα για αυτον το χωρο.... σε αντιθεση με σενα, που εισαι ΑΝΩΜΑΛΟΣ παιδιοθεν.. εγω ημουν μια χαρα ανθρωπος, μεχρι που με εσυρε στα βαθη της ακολασιας η/ξερεις/ποια..

δεν το βρισκεις λοιπον λογικο, οτι μιας και ανακαλυψα αυτην τη φαση εδω και κανα τριμηνο-τετραμηνο.. να εχω μπερδεψει τα μπουτια μου? κυριως δε, επειδη δεν μου ειναι μια αδιαφορη φαση... αλλα κατι που γουσταρω μεν/στα τυφλα δε
μιας και ξερεις λοιπον, οτι δεν παιζω μπαλα σολο, αλλα με καποιον αλλον, θα επρεπε να καταλαβεις οτι ειμαι ψιλουπευθυνη και για το δικο του γουελλ μπιν.... μη του γαμησω κοινως, την ψυχολογια......... ουτε την ερωτικη ζωη

οποτε γκιβ μι α μπρεηκ εντ κατ μι σαμ σλακ....
οπως θελω θα ψαχτω, ΚΙ ΑΜΑ ΘΕΛΩ... νταξ?????

οσο για την κολλητη σου, το αλλο τζιμανι απο κει, την satra-πατρα..
μην δινουμε και μεγαλη βαρυτητα στα λεγομενα της, ειναι με λαθος αντιβιωση μια βδομαδα τωρα, εχει πηξει η μυξα στον εγκεφαλο της, εχει το ακαταλογιστο

no_taboo
28-03-12, 13:29
Ουυυυυ.....

Από την πόλη έρχομαι και στην κορφή Μαντέλα...

Από όσα έγραψα, αυτό κατάλαβες;

Μήπως τελικά άρχισες τα υπόθετα smarties;

Εσύ πουλάκι μου δε δήλωσες άψογα καταρτισμένη θεωρητικά, έτοιμη για διαγώνισμα; Εγώ το είπα διάολε;;;;

Εγώ δε σου είπα να ψαχτείς! Εγώ σου είπα με τον υπάρχοντα παρτενέρ (μήπως κι αυτό εγώ το είπα;;;; :p ) να ξεκινήσεις να δοκιμάζεις!

Σιγά, σιγά με δικά σου βήματα και έκφραση επιθυμιών... Επίσης σου είπα ότι ΕΣΥ φτιάχνεις το πράγμα και αυτό δε σημαίνει ότι κάνεις μόνο όπως, αλλά και ΟΤΑΝ θέλεις...

crimson moon
28-03-12, 16:02
πως ΒΓΑΙΝΕΙΣ απο τη 'φαση' μετα.......... αυτο με κολλαει ασχημα ... το 'ΜΕΤΑ'.... ειδικα, οταν δεν μιλαμε για ξεπετα αλλα για σχεση......... ποσο ευκολο ειναι να 'ντυθειτε και να πατε για σουβλακια με παρεα' πχ... μετα!!!!

πολύ εύκολο :)

δεν σταματάς να έχεις ζωή-εκτός-φάσης επειδή μπαίνεις σε σχέση D/s, απλά αλλάζουν ενδεχομένως κάποια πράγματα ή κάποιες πλευρές από την ζωή σου, ανάλογα με το τι θέλει Εκείνος. Να είσαι σίγουρη ότι τα θέλω Του θα υπάρχουν ακόμη και σε εκείνες τις στιγμές που ονομάζεις "μετά", είτε είναι ορατά στους τρίτους είτε όχι. Αν έχεις φάει ξύλο, μπορεί και να σε πονάει λίγο η καρέκλα. Αν δεν θέλει να φοράς εσώρουχα και έξω έχει 5 βαθμούς, θα τον έχεις δαγκώσει και λίγο μέχρι το σουβλατζίδικο. Αν θέλει να παραγγέλνει για σένα, μπορεί και να έχεις εκπλήξεις. Και πάει λέγοντας.

Να είσαι επίσης σίγουρη ότι υπάρχουν στιγμές για όλα σε μία σχέση D/s που και οι δύο πλευρές της θέλουν να είναι ολοκληρωμένη, αυτό να μην σε ανησυχεί :).

Tyrael
28-03-12, 16:22
Δεν μπορούν να γίνουν όλοι αστροναύτες.

Get over it. :)

Lost hours
28-03-12, 17:02
Αν απλά το συζητήσεις με τον δικό σου?

Αν δεν υπάρχει εμπιστοσύνη για μοίρασμα προβληματισμών τέτοιου είδους, μήπως πρώτα να κάνεις ενα session με θέμα " εμπιατοσύνη και σχέση", με τον δικό σου ;

:peaceful:
φιλικά πάντα

Satrapeia
28-03-12, 17:04
Τωρα εμενα μου ερχεται να απαγγειλω Καβαφη... κατι για μια Πολη που θα σε ακολουθει (θα ειναι απο την.. αντιβιωση)
Anyway.. καλως (μαλλον) η κακως η ζωη δεν εχει ρισετ και παμε απ την αρχη. Μια χαρα ειναι η θεωρια.. χιλιες φορες καλυτερη ωρες ωρες απο την πραξη. Ειδικα αν δεν αναλλωνεσαι σε τυψεις και ακυρες ενοχες.
Οσο για τους αστροναυτες... μπορεις παντα να παιζεις με αλλα παιδακια, που επισης δε μπορουν να γινουν πιλοτοι η ελεγχτες εναεριας κυκλοφοριας αλλα θελουν κ αυτα τα καψερα να το φαντασιωθουν.. και μπορειτε ετσι παρεουλα να φτιαξετε το δικο σας Enterprise και να λετε που και που "Houston, we have a problem".

redrum
28-03-12, 17:55
Αν απλά το συζητήσεις με τον δικό σου?

Αν δεν υπάρχει εμπιστοσύνη για μοίρασμα προβληματισμών τέτοιου είδους, μήπως πρώτα να κάνεις ενα session με θέμα " εμπιατοσύνη και σχέση", με τον δικό σου ;

:peaceful:
φιλικά πάντα

δεν ειναι θεμα επιστοσυνης.... ειναι θεμα, 'ιχχχχχχχχχχχχχ μην τα κανω μανταρα!!!' τον εαυτο σου φοβασαι περισσοτερο, οχι τον αλλο..

η κουβεντα ομως, πρεπει να γινει............

ισως τυπου 'αααααααααααααα, ελα να δεις τι λενε αυτοι οι τυποι εδω, πωπωωωωωωωωωωωω το ηξερες εσυ αυτο, θες πεπερονι στην πιτσα σου?'

:smug:

knight
29-03-12, 03:03
δεν ειναι θεμα επιστοσυνης.... ειναι θεμα, 'ιχχχχχχχχχχχχχ μην τα κανω μανταρα!!!' τον εαυτο σου φοβασαι περισσοτερο, οχι τον αλλο..

η κουβεντα ομως, πρεπει να γινει............

ισως τυπου 'αααααααααααααα, ελα να δεις τι λενε αυτοι οι τυποι εδω, πωπωωωωωωωωωωωω το ηξερες εσυ αυτο, θες πεπερονι στην πιτσα σου?'

:smug:

Τελικά θα κάνεις ή δεν θα κάνεις κανένα βίτσιο;
Μπορείς να κάνεις μια δοκιμή στις ειδικές κούκλες βδσμικής μαθητείας! http://www.greekfoot.com/forum/Smileys/gf/hauen04.gif
Τις γράφουν και στο ΙΚΑ!

cad
29-03-12, 05:32
Αγαπητό νερντ,
χάρηκα για τις προόδους σου στον λόγο τον γραπτό...
Τον "...ἐτσι" τον έχεις ετοιμοπαράδοτο, στρωμένο με το κλειδί στο χέρι ή θες να τον "δημιουργήσεις" μετά την αποφοίτησή σου στην θεωρία?
Μην απαντήσεις, η ερώτηση είναι παγίδα...
Αν βρεις το γιατί, θα έισαι μια σούμπα κουϊν, ούτε ψύλλος στον κόρφο τ' ανθρώπου...
Αν δεν το βρεις να γράψεις μια ...θίσις για την βανίλια την σριλανκέζικια και την ωρίμανσή της στις καλαμωτές και την επίδραση της σχετικής υγρασίας της πλαγιάς που λιάζεται στον αρωματικό της πλούτο...
Μετά θα κάνεις και ενα μεταπτυχιακό στη μαστίχα τη Χιώτικη και θα σε απολαμβάνουμε στις παρεμβάσεις σου τις πνευματώδεις και τις ανησυχίες σου τις βδσμικές, άπαντες προσκυνητές της ατάκας σου και της αμεσότητάς σου...
Αλλά....
Αν ήμουνα ο τυφλός δάσκαλος του Ντέιβιντ Καραντάιν στο Κουνγκ Φου, θα σού έλεγα... " ιτς ταιμ φορ γιου του γκόου..." ...να ανακαλύψεις, να βιώσεις, να υπηρετήσεις συνειδητά από την θέση ισχύος που υπαγορεύει η σεμνότητα όταν συναντά την ταπεινότητα στην αναζήτηση του προσωπικού σου μεγαλείου...
Τσιρς ντίαρεστ...

ΥΓ: Ήθελα να γράψω και κάποια χαριτωμένα επιπλέον, αλλά μάλλον επιλεκτικά τα λησμόνησα ώσπου να φτάσει η σειρά τους. Μπορεί να φταίει και ο Γκούντας, δεν λέω.... Λες?

Astrovroxi
29-03-12, 11:34

εισαι βανιλια..

δεδομενου οτι...

-ουτε οι τρανστζεντερς
-ουτε οι κροσσντρεσερς
-ουτε οι μποττομς μεηλς
-ουτε οι σκλαβοι
-ουτε οι σουιτς

αλλα...

με το ξυλο τι γινεται???

Μμμμμμ.....μαλλον εισαι ανθρωπος με φαντασια, επιθυμιες, αναγκες,καυλες και.....εξελιξη.
Δοκιμαζεις και αποφασιζεις.
Τωρα αν θα εισαι σκλαβα,αφεντρα,μουσταρδα ή κετσαπ δεν εχει και πολυ σημασια, ετσι?
Αρκει να απολαμβανεις και να ξερεις γιατι.
Οσο για το ξυλο.....ουτε εγω το απολαμβανω.......θα ζησω γιατρε μου?

redrum
29-03-12, 14:45
ακομα κι ετσι, και γω σου λεω οτι συμφωνω... παρτο οτι κι αυτο ενα φετιχ ειναι...

οτι τη βρισκω να μιλαω με κοσμο εδω μεσα, να γελαμε , να μιλαμε, να κουβεντιαζουμε.... αλλοι με βριζουν, αλλοι γελανε μαζι μου, αλλοι εις βαρος μου.. ολα καλα!! μια χαρα βιτσιο μου κανει, και δεν νομιζω οτι χαλαει και κανεναν..

εδω σε αλλους τους σηκωνεται , ξεροντας οτι το συμπαν τους θεωρει μαλακες και το συνεχιζουν ΠΑΝΤΟΥ ομως.. ντεζα βυ οβερ εν οβερ εγκεν.. τα ιδια και τα ιδια.. ΠΑΝΤΟΥ.. σε σημειο λυπησης πια... τυπου 'σιριουσλυ, γοτ δε φακ ιζ ρονγκ γουιδ γιου μαν' ?

Tyrael
29-03-12, 15:10
ακομα κι ετσι, και γω σου λεω οτι συμφωνω... παρτο οτι κι αυτο ενα φετιχ ειναι...

οτι τη βρισκω να μιλαω με κοσμο εδω μεσα, να γελαμε , να μιλαμε, να κουβεντιαζουμε.... αλλοι με βριζουν, αλλοι γελανε μαζι μου, αλλοι εις βαρος μου.. ολα καλα!! μια χαρα βιτσιο μου κανει, και δεν νομιζω οτι χαλαει και κανεναν..

εδω σε αλλους τους σηκωνεται , ξεροντας οτι το συμπαν τους θεωρει μαλακες και το συνεχιζουν ΠΑΝΤΟΥ ομως.. ντεζα βυ οβερ εν οβερ εγκεν.. τα ιδια και τα ιδια.. ΠΑΝΤΟΥ.. σε σημειο λυπησης πια... τυπου 'σιριουσλυ, γοτ δε φακ ιζ ρονγκ γουιδ γιου μαν' ?

Ε, τότε, γιατί δε το λες από την αρχή ρε πουλάκι μου και βάζεις τον κόσμο να ψάχνετε για το που ανήκεις; Πες απλά οτι δε ψάχνεις κάτι και οτι απλά γουστάρεις οι άλλοι να ασχολούνται μαζί σου.

Για τα υπόλοιπα, δεν έχω να σχολιάσω κάτι. Δεν περίμενα και κάτι διαφορετικό να πω την αλήθεια. Απλά συνεχίζεις να με επιβεβαιώνεις. Με το χειρότερο τρόπο δυστυχώς.

redrum
29-03-12, 15:21
Ε, τότε, γιατί δε το λες από την αρχή ρε πουλάκι μου και βάζεις τον κόσμο να ψάχνετε για το που ανήκεις; Πες απλά οτι δε ψάχνεις κάτι και οτι απλά γουστάρεις οι άλλοι να ασχολούνται μαζί σου.
ο καθενας ειναι ελευθερος να ερμηνευσει οπως θελει τα γραπτα καποιου αλλου.. εσυ ειδες μια ψωναρα που τη βρισκει να ασχολουνται μαζι της επειδη... (συμπληρωνεις οτι γουσταρεις εδω)
καποιος αλλος, πιθανον να ειδε εναν ανθρωπο που θελει να μοιραστει 2 σκεψεις και δεχεται και ολες τις κριτικες πανω σ αυτο....

ολα ειναι ανοιχτα.... και καλα κανεις και μου γραφεις πως το ειδες και συ, κι ευχαριστω και για τον χρονο σου να το κανεις.. ΙΣΩΣ εφοσον ηθελες να με κραξεις, να μπορουσες να το κανεις και ιδιωτικα, μιας και εχοντας πει 2 κουβεντες μεταξυ μας ξερεις οτι με νοιαζει η σκεψη σου... αλλα απο την αλλη, μια αττενσιον χορ, θελει και δημοσιο ξεμπροστιασμα... right!!

Δεν περίμενα και κάτι διαφορετικό να πω την αλήθεια. Απλά συνεχίζεις να με επιβεβαιώνεις. Με το χειρότερο τρόπο δυστυχώς.
εγω παλι....
περιμενα πολυ διαφορετικα πραγματα απο σενα... και γαμω τις απογοητευσεις..

cad
29-03-12, 15:39

Για τα υπόλοιπα, δεν έχω να σχολιάσω κάτι. Δεν περίμενα και κάτι διαφορετικό να πω την αλήθεια. Απλά συνεχίζεις να με επιβεβαιώνεις. Με το χειρότερο τρόπο δυστυχώς.

Aχ, αχ εσύ ρε παιδί μου...
Σαν τον Πάγκαλο που ρίχνει συνέχεια την καρδάρα με το γάλα, κάνεις...
Πάνω που το στρώνεις, άιντε με τις μπετούγιες στη στροφή, πάρτον αγκαλιά με το δέντρο...
Ως μάστερ δεν έπρεπε να το είχες καταλάβει???
Ως άνθρωπος που έχει κάτσει και τον πισινό του και 4-5 χρόνια παραπάνω στο θρανίο, ίσως?
Ως συνομιλητής μήπως?
Ντροπή σου που χαλιέσαι...

no_taboo
29-03-12, 18:53
Τι κρίμα που τρεις άνθρωποι που εκτιμώ ιδιαίτερα (τοπ δεκάδα...) εκφράστηκαν τόσο ανεξέλεγκτα! Γιατί ρε παιδιά; Προς τι το μίσος κι ο αλληλοσπαραγμός;

Tyrael, προκύπτει ότι έχετε μιλήσει μεταξύ σας, άρα ξέρεις για τι άνθρωπο πρόκειται! Γνωρίζεις -στο μέτρο του δυνατού- το χαρακτήρα της και φαντάζομαι πως καταλαβαίνεις ότι μπορεί να είναι ακατέργαστη, έως χοντροκομμένη ώρες, ώρες, αλλά είναι ειλικρινής, ντόμπρα...!

Ρεντ, ξεκόλλα και εξήγησέ του πριβέ, αφού λες ότι μιλάτε! Ήμαρτον...

Καντ, εσύ γιατί πετάχτηκες τώρα; Μόνο να μου χαλάσεις τη στατιστική;;;; :p

Εκ των προτέρων σας ειδοποιώ ότι γνωρίζω πως στο τέλος τις τρώει αυτός που χώνεται στον καυγά, για να χωρίσει τον Μπαλμπόα από τον Μπιλμπάο, αλλά... χαλαρώστε άπαντες! Έχουμε τόσα προβλήματα, εκεί κολλήσατε τώρα; Ήρθαν τ' αύρια να διώξουν τα σήμερα;;;; :p

Tyrael
30-03-12, 02:43
ολα ειναι ανοιχτα.... και καλα κανεις και μου γραφεις πως το ειδες και συ, κι ευχαριστω και για τον χρονο σου να το κανεις.. ΙΣΩΣ εφοσον ηθελες να με κραξεις, να μπορουσες να το κανεις και ιδιωτικα, μιας και εχοντας πει 2 κουβεντες μεταξυ μας ξερεις οτι με νοιαζει η σκεψη σου... αλλα απο την αλλη, μια αττενσιον χορ, θελει και δημοσιο ξεμπροστιασμα... right!!

Θεωρώ την πρώτη μου τοποθέτηση εξαιρετικά κόσμια, εν αντιθέσει με τη δική σου απάντηση, η οποία με "στόλισε" κανονικά, δημοσίως.

Ως εκ τούτου, θεωρώ δίκαιο το να λάβεις και την απάντησή μου επίσης δημοσίως και ας λέει ο cad για χοντοπάγκαλους και τα συναφή.

εγω παλι....
περιμενα πολυ διαφορετικα πραγματα απο σενα... και γαμω τις απογοητευσεις..

Ιντιν. Και γαμώ τις απογοητεύσεις.

Aχ, αχ εσύ ρε παιδί μου...
Σαν τον Πάγκαλο που ρίχνει συνέχεια την καρδάρα με το γάλα, κάνεις...
Πάνω που το στρώνεις, άιντε με τις μπετούγιες στη στροφή, πάρτον αγκαλιά με το δέντρο...
Ως μάστερ δεν έπρεπε να το είχες καταλάβει???
Ως άνθρωπος που έχει κάτσει και τον πισινό του και 4-5 χρόνια παραπάνω στο θρανίο, ίσως?
Ως συνομιλητής μήπως?
Ντροπή σου που χαλιέσαι...

Ευχαριστώ για την παρέμβαση/παρατήρηση.

Στην επόμενη λασπομαχία θα έχω υπόψιν να μη βγάλω τη γραβάτα και το πουκάμισο, για να μη χαλάσω το "πρωτόκολλο".

Tyrael, προκύπτει ότι έχετε μιλήσει μεταξύ σας, άρα ξέρεις για τι άνθρωπο πρόκειται! Γνωρίζεις -στο μέτρο του δυνατού- το χαρακτήρα της και φαντάζομαι πως καταλαβαίνεις ότι μπορεί να είναι ακατέργαστη, έως χοντροκομμένη ώρες, ώρες, αλλά είναι ειλικρινής, ντόμπρα...!

Παρακαλώ δείτε την απάντησή μου πιο πάνω στο μέλος redrum. Πιστεύω θα σας καλύψει.

Absinthe
04-04-12, 15:35
γίνεται σαμπ χωρίς ξύλο ναι...έλεος με αυτό το ξύλο...

μπορούν να σου αρέσουν τα πάντα
μπορεί να μην σου αρέσει και τίποτε

απλά να έχεις μια δόση έξτρα kink μέσα σου

και του σπανού τα γένια γίνονται!

Ξεκολλήστε με τους τίτλους όμως επιτέλουςςςςς!!!!:soap:

knight
08-04-12, 03:52

εισαι βανιλια..

δεδομενου οτι...

-ουτε οι τρανστζεντερς
-ουτε οι κροσσντρεσερς
-ουτε οι μποττομς μεηλς
-ουτε οι σκλαβοι
-ουτε οι σουιτς

αλλα...

με το ξυλο τι γινεται???

Γι αυτό λέμε και ξαναλέμε.
H απάντηση στο ζήτημά σου είναι μία, μόνο μία: Pervert! PER-VERT!! P-E-R-V-E-R-T!!!
Tα καλύτερα παιδιά!

lara[E-p]
08-04-12, 06:49

Φιλενάδα θα σου πω, πως όταν γνώρισα Τον Κύριο μου, δήλωσα περήφανα πως εμένα ο πόνος δεν με ενδιαφέρει και πως αντίθετα μου δημιουργεί την επιθυμία να επιστρέψω τον πόνο...
Έβλεπα ταινίες με βασανισμούς και έκλαιγα...

Την πρώτη δε φορά που κάναμε συνεδρία, όπως ήμουν σκυμένη και μου έσταζε κερί, αντί για "ευχαριστώ Κύριε" απ το στόμα μου βγήκε "που διάολο πήγα κι έμπλεξα"...
Ο Κ έπεσε και κτυπιόταν απ τα γέλια.

Οι αντοχές μου (οι αρχικές) στον πόνο είναι απίστευτα χαμηλές. Είμαι υπερευαίσθητη. Σε πράματα που αδελφές μου δεν βγάζουν άχνα επειδή δεν τις πονάει ιδιαίτερα, εγώ υποφέρω. (λέω αρχικές, επειδή αφού εκκριθούν ενδορφίνες κι εμένα εκκρίνονται με τους κουβάδες και γρήγορα, τα πράγματα αλλάζουν).
Σπάνια νιώθω ερωτικά διεγερμένη όταν πονάω, αλλά για κάποιο παράδοξο τρόπο το αιδοίο μου στάζει. (Όπως και τυγχαίνει να τρέμω από διέγερση και το αιδοίο να είναι στεγνό (δεν βρίσκονται σε αρμονία το μυαλό με το σώμα εικάζω ακόμα).

Και το πιο "αστείο", όταν ήμουν με Κάποιον στον οποίο παρακάλεσα να με Δανείσει Ο Κύριος μου και με πόνεσε απότομα τραβώντας μου την ρώγα-χωρίς να έχω προετοιμαστεί κι εκεί που δεν το περίμενα- αυθόρμητα το χέρι μου έφυγε και τον χαστούκισα...κι έμεινε Εκείνος να με κοιτά σοκαρισμένος κι εγώ με γουρλωμένα μάτια και πανικόβλητη γι αυτό που μόλις έκανα... (Βέβαια στη συνέχεια απλά έδεσε τα χέρια και με έκανε άχρηστη, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα).

Τα συμπεράσματα δικά σου!

Υ.Γ. Πάντως θα συμφωνήσω με την Storm για άλλη μια φορά.
Το θέμα είναι να αποφασίσεις να βουτήξεις κι εκεί θα φανεί και τι είσαι και τι γουστάρεις.
Δεν ξέρω αν οι άλλες ήξεραν από την αρχή τα πάντα, εγώ ιδέα δεν είχα ούτε τι μ αρέσει, ούτε τι διάολο είμαι. Απλά είπα θα τολμήσω να βουτήξω, ΑΦΟΥ μελέτησα και επέλεξα προσεκτικά με Ποιόν δίπλα μου θα τολμήσω την βουτιά!

crimson moon
08-04-12, 10:14
πάντως έχε και στο μυαλό σου ότι δεν είναι (ή δεν χρειάζεται να είναι) όλοι οι πόνοι σφοδροί. Ο πόνος "μαθαίνεται" (αν το θέλει κάποιος) και επίσης , συμφωνώ με την lara [E-p], οι αντοχές αυξάνονται με τον καιρό...

Φαίδρα
08-04-12, 13:08
Απολαυστικότατη η διήγηση σου!

;24956']
Το θέμα είναι να αποφασίσεις να βουτήξεις κι εκεί θα φανεί και τι είσαι και τι γουστάρεις.
Δεν ξέρω αν οι άλλες ήξεραν από την αρχή τα πάντα, εγώ ιδέα δεν είχα ούτε τι μ αρέσει, ούτε τι διάολο είμαι. Απλά είπα θα τολμήσω να βουτήξω, ΑΦΟΥ μελέτησα και επέλεξα προσεκτικά με Ποιόν δίπλα μου θα τολμήσω την βουτιά!

Ακριβώς εδώ με βρίσκεις κι εμένα σύμφωνη. Ούτε κι εγώ είχα (και δεν έχω) ιδέα τι διάολο είμαι. Για το αν ήξερα δε από την αρχή τι μ΄ αρέσει και τι όχι, θα μπορούσα να γελάω ώρες με τον εαυτό μου. Νόμιζα, ότι ήξερα. Δεν ήξερα απολύτως τίποτα! Το καταλυτικότερο είναι αυτό που λες -δύο πράγματα. Ένα η απόφαση να βουτήξω. Και το άλλο η απόφαση με ποιον θα βουτήξω. Αν και με το δεύτερο Κάποιος πάλι θα γελάει μαζί μου και θα λέει, νόμιζες ότι διάλεξες. Και το νόμιζα πραγματικά, ότι εγώ διάλεξα (τώρα αυτό το τελευταίο ίσως να είναι ένα θέμα από μόνο του). Άσε που μ΄ έβγαλε κι από τη δύσκολη θέση να ψάχνω να διαλέξω και να τρώω στη μάπα ένα σωρό δήθεν Κ.

redrum
08-04-12, 13:15
τι θεματα πατε και ξεθαβετε, νομιζα οτι ειχε ληξει αυτο :hurt: (αττενσιον χορ, ριμεμπερ? λολ)

εχω διαβασει ολες τις αποψεις.. προσεκτικα..

και δεν βιαζομαι ν αποφασισω, ουτε να βουτηξω αποτομα στα βαθεια -δεν με παιρνει κι ολας,σ αυτη τη φαση της ζωης μου-

ειναι ωραιο ομως.. σε βαζει σε ομορφα τριπακια σκεψης, η αισθηση οτι τελικα.... δεν ξερεις ΤΙΠΟΤΑ για τον εαυτο σου.... γινεται η παρτη σου αντικειμενο εξερευνησης, γινεσαι εσυ ο ιδιος ταργκετ..........

Φαίδρα
08-04-12, 21:56
και δεν βιαζομαι ν αποφασισω, ουτε να βουτηξω αποτομα στα βαθεια -δεν με παιρνει κι ολας,σ αυτη τη φαση της ζωης μου-

ειναι ωραιο ομως.. σε βαζει σε ομορφα τριπακια σκεψης, η αισθηση οτι τελικα.... δεν ξερεις ΤΙΠΟΤΑ για τον εαυτο σου.... γινεται η παρτη σου αντικειμενο εξερευνησης, γινεσαι εσυ ο ιδιος ταργκετ..........

Και ούτε να βιαστείς. Απλά τα τριπάκια σκέψης θα είναι εντελώς άλλα απ΄ αυτά που φαντάζεσαι τώρα, αφού βουτήξεις.