PDA

Επιστροφή στο Forum : Μια φορά και ένα καιρό......

MasterPerris
19-10-11, 11:30
Μια φορά και ένα καιρό, πριν 38 χρόνια, ένας τύπος... (νομίζω Πέρρο τον έλεγαν...) ανακάλυψε σε ηλικία 12 ετών όταν είχε τότε τα πρώτα ερωτοσεξουαλικά του σκιρτήματα, ότι του άρεσε να κυριαρχεί τα θηλυκά και να βγάζει τον ερωτικό του σαδισμό επάνω σε τρυφερές υποτακτικές θηλυκές υπάρξεις. Φυσικά ποτέ δεν είχε πρόβλημα με βανίλλα όμορφα θηλυκά, αλλα οι υποτακτικές μαζοχίστριες γυναίκες ήταν το κάτι άλλο γι΄αυτόν, ήταν ό,τι πιο όμορφο και αισθησιακό υπήρχε για τα δικά του γούστα, αυτά τα θηλυκά του έβγαζαν την απόλυτη θηλυκότητα τους, και ενώ τα πόναγε, τα εξευτέλιζε, τα ταπείνωνε, ταυτόχρονα όμως τα λάτρευε και τα αγαπούσε γιατί ήταν γι΄ αυτόν το ερωτικοσεξουαλικό του οξυγόνο... και με κάποιες από αυτές που μπόρεσαν να μπουν στην καρδιά του είχε κάνει πολύχρονες σχέσεις.

Αυτός ο τύπος λοιπόν εκείνα τα χρόνια της αρχικής του σεξουαλικότητας, νόμιζε ότι είχε πρόβλημα, ότι ήταν διαφορετικός από τους άλλους, ότι ήταν διεστραμμένος, ότι ήταν με λίγα λόγια ανώμαλος.
Όμως με το πέρασμα των χρόνων και μέσα από τις εμπειρίες του, διαπίστωσε ότι και άλλοι άνθρωποι είχαν τέτοια γούστα, άνθρωποι από το Βέλγιο, την Γαλλία, την Ολλανδία, την Γερμανία, την Αυστρία, την Αγγλία, ακόμα και στην χώρα του την Ελλάδα (ναι ήταν Έλληνας) κατάλαβε λοιπόν μέσα από αυτά που ζούσε μαζί με άλλους συνανθρώπους του σε πολλά μέρη της γης, ότι το bdsm δεν ήταν τίποτα άλλο παρά ένας εναλλακτικός ερωτικός χώρος, όπου όλα γίνονται κοινή συναινέση μεταξύ των φαν αυτού του χώρου, οπότε του έφυγε αυτή η έμμονη ιδέα ότι ήταν ανώμαλος.

Από τότε λοιπον που κατάλαβε ότι το S/M δεν είναι ανωμαλία αλλα ερωτική έκφραση, προσπάθησε και προσπαθεί μαζί με άλλους ομοϊδεάτες του με διάφορους τρόπους, να καταφέρει να δει επιτέλους και στην χώρα του την απόλυτα ελεύθερη έκφραση του bdsm, αποβάλοντας επιτέλους τα ταμπού που έχουμε γι΄ αυτόν τον χώρο.

Δεν θα κλείσω όμως όπως τελειώνουν όλα τα παραμύθια, δηλαδή "και έζησαν αυτοί καλά και εμεις καλύτερα " γιατί δεν ήταν παραμύθι, ήταν η αλήθεια για την ερωτική ζωή αυτού του τύπου.

Και κάτι ακόμα, αυτός ο τύπος που σας ανέλυσα αρκετές πτυχές της ερωτικής του ζωης είμαι εγώ... και θέλω να σας ρωτήσω: με θέλετε στην παρέα αυτού του φόρουμ μετά από αυτά που σας είπα για εμένα ή να την κάνω με ελαφρά;....

Καλή επιτυχία σε κάθε νέα προσπάθεια που γίνεται για τον χώρο μας, καλή επιτυχία και στο νέο φόρουμ!!!

Υγ. Για τυχόν ανορθογραφίες μου, θα πρέπει να σας ενημερώσω, ότι επειδή η "ορθογραφία" είναι και αυτή γένους θηλυκού... μου αρέσει να την "βασανίζω" και αυτήν....

Andr(e)as
19-10-11, 11:36
'Ελα ρε... τι καλά! Από τα 12 ε... ψψψψ... και εγώ που το βρήκα στα 14 νόμιζα ότι ήμουν πρωτοπόρος! Χα... Στέκομαι διορθωμένος (θα το ξεσκίσω αυτό το αγγλο-ελληνικό... μου άρεσε...)

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΠΕΡΡΟ!

Ανδρ(ε)ας

sw
19-10-11, 11:41
ολοι οι οριτζιναλοι καλοι χωρανε!

Γι;)ργος

Astrovroxi
19-10-11, 13:09
Ολοι οι αληθινοι και καθαροι ανθρωποι χωρανε παντου.....κι εσυ εισαι γνησιο δειγμα της κατηγοριας αγαπητε φιλε!

dora_salonica
19-10-11, 17:55
Καλώς ήρθατε MasterPerris. Εύχομαι η παρουσία σας εδώ να είναι τόσο επιτυχημένη όσο το εισαγωγικό σας σημείωμα. Και οι ευχές καλοδεχούμενες και ευχαριστούμε.

white orchid
19-10-11, 19:24
Ευχαριστούμε για τις ευχές και καλώς ήρθες κι από εμένα...

Master_Spiler
19-10-11, 20:06
Καλωσήλθες Πέρρο!

Ωκεανός
19-10-11, 21:37
Καλώς τον πατριώτη!
;-)

MasterPerris
19-10-11, 22:13
Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες και όλους σας για το καλωσόρισμα και τα καλά σας λόγια!

ολοι οι οριτζιναλοι καλοι χωρανε!

Γι;)ργος

Γιώργο, επειδή οι ορίζιναλ του χώρου είναι λίγοι, πιστεύω ότι για το καλό του χώρου μας πρέπει να είναι ενωμένοι και όχι διασπασμένοι σε πολλά στρατόπεδα.

Σ΄ ευχαριστώ για το καλωσόρισμα, να είμαι ειλικρινής δεν το περίμενα!

cad
19-10-11, 22:22
Kαλώς το παιδί...

ekpaideyomenh_
19-10-11, 22:28
Καλώς Ηλθατε, MasterPerris!

JokerGemini
20-10-11, 05:53
Καλως ηρθατε Κυριε.Ελπιζω.τα..πεινα,να σας δουμε και να να μας δωσετε τα φωτα-προβολεις σας.Προσκυνω σας πολυχρονεμενε και δουλος τα...πεινος σας.Προσκυνω

MasterPerris
20-10-11, 08:56
Καλως ηρθατε Κυριε.Ελπιζω.τα..πεινα,να σας δουμε και να να μας δωσετε τα φωτα-προβολεις σας.Προσκυνω σας πολυχρονεμενε και δουλος τα...πεινος σας.Προσκυνω

Χα χα χα, Σας ευχαριστώ Κύριε... Μαστεροσκλάβε...μην προσκύνατε όμως τόσο πολύ Κύριε, γιατί αυτά τα προσκυνήματα βλέπει ο Βενιζέλος και ο Γιωργάκης και κάνει τις ίδιες επικύψεις στην Μέρκελ....

Σ/σας ευχαριστώ για το ταπεινό Σ/σας καλωσόρισμα... (το μεγάλο και το μικρό σί
γμα είναι το ένα για τον Μάστερ και το άλλο για τον σκλάβο που κρύβεται μέσα Σ/σας....)

Που χάθηκες εσύ βρε παλιόπαιδο; Μαλλον σε ξεμυάλισε καμιά σκλάβα και δεν σου επιτρέπει... να φύγεις από κοντά της....

thaleia
20-10-11, 09:28
καλως τον Perri !!!
σαραντα χρονια φουρναρης δεν το βαρεθηκες ?
προτεινω ν ασχοληθεις λιγο και με την ζαχαροπλαστικη :)

sw
20-10-11, 12:00
Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες και όλους σας για το καλωσόρισμα και τα καλά σας λόγια!

Γιώργο, επειδή οι ορίζιναλ του χώρου είναι λίγοι, πιστεύω ότι για το καλό του χώρου μας πρέπει να είναι ενωμένοι και όχι διασπασμένοι σε πολλά στρατόπεδα.

Σ΄ ευχαριστώ για το καλωσόρισμα, να είμαι ειλικρινής δεν το περίμενα!

...μα ειδες που δεν με εχεις ψυχολογησει και τοσο καλα; :)

να ξερεις , εμεις οι σκλαβομαστεραδες επειδη ειμαστε ακομπλαριστοι και εχουμε λυσει τα θεματα μας, εχουμε μεγαλη καρδια που χωραει πολυ περισσοτερους απο οσους φανταζεσαι μεσα της! :)
κι εσυ εισαι ενας απο αυτους! :)

Γι:)ργος

MasterPerris
20-10-11, 17:15
...μα ειδες που δεν με εχεις ψυχολογησει και τοσο καλα; :)

να ξερεις , εμεις οι σκλαβομαστεραδες επειδη ειμαστε ακομπλαριστοι και εχουμε λυσει τα θεματα μας, εχουμε μεγαλη καρδια που χωραει πολυ περισσοτερους απο οσους φανταζεσαι μεσα της! :)
κι εσυ εισαι ενας απο αυτους! :)

Σ΄ ευχαριστώ και πάλι για τα γραφόμενά σου και δεν σου κρύβω ότι η κίνηση καλής θέλησης που κάνεις για την λύση το όποιων παρεξηγήσεων υπήρξαν/χουν μεταξύ μας, μου προκαλεί θετικές εντυπώσεις!

Arabian_Nights
20-10-11, 19:38
Καλως ορισες Περρο ...

JokerGemini
20-10-11, 20:33
Αμ δεν το βλεπω mon ami?κοιτα να με βολεψεις με καμια να πνιξω τον πονο μου μην πνιξω καμια σκλαβα

JokerGemini
20-10-11, 20:35
Περρη,,,,,,Αμ δεν το βλεπω mon ami?κοιτα να με βολεψεις με καμια δουλα να πνιξω τον πονο μου. Αλλοιως με βλεπω στα τεσσερα να κανω το σκυλακι

MasterPerris
20-10-11, 22:01
καλως τον Perri !!!
σαραντα χρονια φουρναρης δεν το βαρεθηκες ?
προτεινω ν ασχοληθεις λιγο και με την ζαχαροπλαστικη :)

Εγώ ομορφιά μου, το μόνο που μπορώ να φτιάξω είναι νερό νερόβραστο να γλύφεις τα δακτυλά σου.....

thaleia
20-10-11, 22:07
Εγώ ομορφιά μου, το μόνο που μπορώ να φτιάξω είναι νερό νερόβραστο να γλύφεις τα δακτυλά σου.....

και θες να εισαι και Master? ντροπη σου :)

sw
20-10-11, 22:28
Σ΄ ευχαριστώ και πάλι για τα γραφόμενά σου και δεν σου κρύβω ότι η κίνηση καλής θέλησης που κάνεις για την λύση το όποιων παρεξηγήσεων υπήρξαν/χουν μεταξύ μας, μου προκαλεί θετικές εντυπώσεις!

...κι εγω σ' ευχαριστω που με βοηθας, με τις λεξεις σου, να σε κρινω ακομη επιεικεστερα και να σε πλαισιωσω μεσα μου με μια "φιλικα στοργικη κατανοηση" , μια και τα πολυσελιδα pms (στο community) και οι πολλαπλες διευκρινησεις ολων των προσεγγισεων των παρελθοντων γεγονοτων εχουν εξαλειψει ολα τα περιθορια παρεξηγησης.

...κινηση καλης θελησης! ...σαφως!

Slave-to-love
21-10-11, 02:33
Καλώς τον Πέρρη!!! Σιγουρα θα εμπουτίσεις τον χώρο με τις εμπειρίες και τις απόψεις σου..

Tyrael
21-10-11, 07:44
Καλώς ήρθες!

MasterPerris
21-10-11, 11:03
Καλώς τον Πέρρη!!! Σιγουρα θα εμπουτίσεις τον χώρο με τις εμπειρίες και τις απόψεις σου..

Σ΄ευχαριστώ κοριτσάρα μου, όσο υπάρχουν υποτακτικά θηλυκά σαν εσένα, σίγουρα τα άτομα με κυριαρχική ψυχολογία θα εμπλουτίζουν τις εμπειρίες τους και μέσα από αυτές και τον χώρο μας!

Ευχαριστώ και όλα τα μέλη που δεν πρόλαβα να ευχαριστήσω για τα καλωσορισματά τους!

The King
21-10-11, 12:04
Καλώς ήρθες Πέρρο! Ωραίο εισαγωγικό σημείωμα.

MasterPerris
21-10-11, 17:24
Καλώς ήρθες Πέρρο! Ωραίο εισαγωγικό σημείωμα.

@The King, σ΄ ευχαριστώ φίλε!!!