PDA

Επιστροφή στο Forum : Η αρχή του τέλους

KinkyGirl
03-08-13, 21:56
Όλες οι ιστορίες έχουν μια αρχή, μια μέση και ένα τέλος.Η φυσική πορεία των γεγονότων καθορίζει όλα να ξεκινούν απ'την αρχή, να αναπτύσσονται στη μέση, να κορυφώνονται στο τέλος. Η δική μου ιστορία ήταν λάθος από την αρχή, αλλά έτρεφα κρυφές ελπίδες ότι θα αλλάξει στο τέλος. Μέχρι που κατάλαβα ότι ήταν οι ελπίδες μιας ανόητης, μιας ονειροπόλας, μιας αφελούς κοπέλας. Μιας φαντασμένης.

Όταν αγαπάς έναν άνθρωπο ασυναίσθητα κάποια στιγμή θα προσπαθήσεις να τον αλλάξεις, να τον πλάσεις, να τον μεταμορφώσεις σε κάτι άλλο από αυτό που είναι. Σε κάτι που ταιριάζει περισσότερο στα δικά σου θέλω, στις δικές σου ιδέες, στις δικές σου φαντασιώσεις. Και όταν το καταφέρεις αυτό, όταν τον φτιάξεις έτσι όπως ακριβώς τον ονειρεύτηκες, τότε παύεις να τον αγαπάς. Γιατί πολύ απλά, αυτός ο άνθρωπος που γνώρισες, αυτός ο άνθρωπος που αγάπησες, αυτός πια δεν υπάρχει. Γιατί αυτόν, εσύ, τον σκότωσες.

Εσύ ήθελες να τον φτάσεις στα όριά του. Εσύ ήθελες να μάθει τις δυνατότητές του, να μετρήσει τη δύναμή του, να δομήσει από το μηδέν τον κυρίαρχο χαρακτήρα του. Είχες έναν άνθρωπο αθώο, αγνό, αυθεντικό, αμύητο στον δικό σου κόσμο, στην δική σου πραγματικότητα, έναν άνθρωπο ολόκληρο και να τον έσπασες σε κομμάτια, τον διέλυσες, με σκοπό να τον συναρμολογήσεις έτσι όπως νόμιζες εσύ ότι έπρεπε. Ενώ εσύ...εσύ πλέον δεν είχες όρια. Εσύ ήσουν απλώς ένα μέσο για να φτάσει αυτός ο άνθρωπος σε άλλο επίπεδο.

Μετά από μήνες εκπαίδευσης, μήνες ταλαιπωρίας, πόνου,εξευτελισμού και άλλων μαρτυρίων που ένας απλός άνθρωπος δεν θα μπορούσε να υποστεί, πήρες την απόφαση να του δώσεις τα ηνία. Να τον χρίσεις Κύριο. Να τον αφήσεις να σε ελέγξει. Μετά από μήνες που εφάρμοζες πάνω του όλα όσα θα ήθελες να σου κάνει, τώρα έφτασε η στιγμή να αλλάξετε θέσεις. Κέρδισες κορίτσι μου,πάρε το βραβείο σου. Εκεί σε ένα σκοτεινό υπόγειο, με ένα παλιό και φασαριόζικο ρολόι στον τοίχο. Τικ τοκ. Αυτός, εσύ,και ο πόνος στη μέση. Μοίρασε τα χαρτιά σου να δούμε ποιος θα νικήσει. Τικ τοκ.

Τα εφάρμοσε όλα, ένα προς ένα. Θαύμασες την αντοχή του και εκπλάγηκες από την δική σου.Ήξερες ότι αντέχεις, αλλά δεν ήξερες πόσο. Εμπιστεύτηκες, αφέθηκες, πόνεσες, απήλαυσες. Και τότε...τότε στράβωσαν όλα.

Σε άφησε σε κείνο το υπόγειο γυμνή και δεμένη,γονατισμένη να περιμένεις. Σε άφησε μόνη με κεινο το παλιό σκουριασμένο ρολόι και έφυγε. Αυτό δεν ήταν κάτι που του είπα να κάνει. Σε έφερε σε κατάσταση πλήρης απουσίας ελέγχου. Η φρενίτιδα είχε αρχίσει να ανατέλλει σε κείνο το θεοσκότεινο υπόγειο.

Θα γυρίσει...δεν θα τα καταφέρει. Θα λυγίσει, δεν θα καταφέρει να με κάνει να περιμένω...

Τικ τοκ, τικ τοκ, το ρολόι ήταν εκεί να σου θυμίζει ότι περνάει η ώρα. Μισή ώρα.

Σίγουρα είναι έξω από την πόρτα και περιμένει.Δεν έφυγε καν.Να δεις που θα ανοίξει την πόρτα και θα μπει μέσα.Τώρα.

Τικ τοκ, τικ τοκ. Μια ώρα. Μιάμιση. Δύο. Τι κατάφερες? Σταμάτησες να σκέφτεσαι, το μυαλό σου είχε αδειάσει. Άρχισες να πανικοβάλλεσαι. Σε είχε ξεχάσει.Προσπάθησες να λυθείς αλλά το μόνο που κατάφερες ήταν να σφίξεις περισσότερο τα δεσμά σου.

Αέρα....χρειάζομαι αέρα...δεν μπορώ να αναπνεύσω....

Προσπάθησες να κόψεις τα σκοινιά σου με τα δόντια σου. Μάταιος κόπος. Πανικός. Απελπισία.Κανείς δεν είναι εδώ μικρή μου. Κανείς δεν θα σε βοηθήσει. Κανείς δεν θα σε σώσει. Τικ τοκ, τικ τοκ. Μόνη σε ένα υπόγειο.Γυμνή. Μόνη με τα φαντάσματά σου. Με τα τέρατά σου. Με το σκοτάδι σου.Εσύ που είχες πάντα τον έλεγχο! Εσύ που έκοβες και έραβες! Εσύ που χειριζόσουν τους ανθρώπους, που τους έκανες έρμαιά σου! Εκεί, σε ένα υπόγειο, γυμνή. Αδύναμη.Ηττημένη.

Και τότε...τότε ηρέμησες. Τότε σταμάτησαν οι φωνές στο κεφάλι σου. Τότε ένιωσες το κορμί σου να μουδιάζει, το μυαλό σου να γίνεται ανάλαφρο. Τότε έσκυψες το κεφάλι σου και ακούμπησες τις παλάμες σου στα γονατά σου. Σταμάτησες να ακούς εκείνο το απειλητικό τικ τοκ. Και περίμενες. Απλά περίμενες. Ήρεμη. Άδεια.Υποταγμένη. Περίμενες να έρθει Εκείνος να σε γεμίσει.

Μετά από λίγο η πόρτα άνοιξε και άκουσες πίσω σου βαριά βήματα.Μια μορφή έσκυψε πάνω απ'το κεφάλι σου, χάιδεψε τα μαλλιά σου,φίλησε τα υγρά μάτια σου.
-Τώρα κατάλαβα...κατάλαβα, είπε.

Έλυσε τα χέρια σου και σε σήκωσε από τους αγκώνες. Πίεσε με όλη τη δύναμη που είχε το σώμα του πάνω στο δικό σου, ένωσε το στόμα του με το δικό σου, αδυνατούσε να πάρει αναπνοή αλλά δεν σταματούσε.Πέταξε τα ρούχα του και μπήκε μέσα σου βίαια, απελπισμένα, σαν να τον κινούσε μια επιτακτική ανάγκη. Σαν να εξαρτώταν η ζωή του από αυτό. Και συ...εσύ απλώς ακολουθούσες τα βήματά του στο χορό των σωμάτων σας.

Όταν τελείωσε, γύρισε και έπιασε το πρόσωπό σου στα χέρια του. Έκλαιγε, έκλαιγε με λυγμούς, με αναφιλητά.

-Συγγνώμη...συγγνώμη...δεν μπορώ άλλο...Δεν μπορώ να το κάνω αυτό....Συγγνώμη...

Εκείνη τη νύχτα θα τη θυμάμαι για πάντα. Τη νύχτα που βρήκα εμένα. Τη νύχτα που έχασα αυτόν.

dora_salonica
03-08-13, 22:15
Απίστευτο...

Ανατρίχιασα...

KinkyGirl
03-08-13, 22:18
Ζητώ συγγνώμη από την Ippoliti, είχα πει ότι θα ξεκινήσω από τις τραγελαφικές ιστορίες μου αλλά...ένιωσα την ανάγκη να ξεκινήσω από αυτήν...

Alex-andra
03-08-13, 22:52
αφού με έκανες να μουδιάσω...τα υπόλοιπα είναι περιττά!

KinkyGirl
03-08-13, 23:01
αφού με έκανες να μουδιάσω...τα υπόλοιπα είναι περιττά!

Σας ψυχοπλάκωσα σαββατιάτικα....:sorrow:

Alex-andra
03-08-13, 23:04
Σας ψυχοπλάκωσα σαββατιάτικα....:sorrow:

επ' ουδενί...:positive:

Ippoliti
03-08-13, 23:59
Ζητώ συγγνώμη από την Ippoliti, είχα πει ότι θα ξεκινήσω από τις τραγελαφικές ιστορίες μου αλλά...ένιωσα την ανάγκη να ξεκινήσω από αυτήν...

τι συγγνωμη ζητας?? !!
εγω να πω ευχαριστω που το μοιραστηκες....

θυμασαι τι λεγαμε?
....ολα οσα γιναν στη ζωη μας , μας οδηγησαν σε αυτο που ειμαστε σημερα....
Κι εσυ, να εισαι πολυ περηφανη γι αυτο που εισαι σημερα... :)

thomaspolygono
04-08-13, 00:17
Πολύ όμορφη η ιστορία σου. 'Εντονη. Καλώς ήρθες KinkyGirl :)

Mairy
04-08-13, 01:34
Μια ιστορία με πολλά συναισθήματα. Ευχαριστώ που την μοιραστηκες μαζί μας!

espimain
04-08-13, 06:33
Πολύ καλό.
BRAVO!

MasterAndreas
04-08-13, 09:07
Κακό νινί, Kinky girl.:tears_of_joy:

Janus
04-08-13, 11:01
...Εκείνη τη νύχτα θα τη θυμάμαι για πάντα. Τη νύχτα που βρήκα εμένα. Τη νύχτα που έχασα αυτόν.
Καλώς ή κακώς, όλοι βρίσκουμε και όλοι χάνουμε κάποιους αννρώπους πολύ ξεχωριστούς για εμάς. Ξανά και ξανά...
Ομως μόνο μία φορά βρίσκουμε τον εαυτό μας.
Εχει δίκιο η ippoliti. Να είαι περήφανη που τον βρήκες και είσαι αυτό που είσαι.

EvaDreamt
04-08-13, 11:19
Και δημοσίως ρεπ!

KinkyGirl
04-08-13, 12:50
Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια.Οσοι με ξερετε γνωριζετε οτι δεν ανοιγομαι ευκολα,αλλα αυτη τη φορα ηθελα να δωσω ενα κομματι απο μενα,να μοιραστω μαζι σας κατι δικο μου,κατι απο μενα.Οσο μικρο κι αν ειναι αυτο.

corinne25
04-08-13, 16:46
Θέλουμε και τη συνέχεια ....

Immanuela Kant
09-08-13, 13:22
Απίστευτο...

Ανατρίχιασα...

* * *

Immanuela Kant
06-09-13, 00:20
Όταν αγαπάς έναν άνθρωπο ασυναίσθητα κάποια στιγμή θα προσπαθήσεις να τον αλλάξεις, να τον πλάσεις, να τον μεταμορφώσεις σε κάτι άλλο από αυτό που είναι. Σε κάτι που ταιριάζει περισσότερο στα δικά σου θέλω, στις δικές σου ιδέες, στις δικές σου φαντασιώσεις. Και όταν το καταφέρεις αυτό, όταν τον φτιάξεις έτσι όπως ακριβώς τον ονειρεύτηκες, τότε παύεις να τον αγαπάς. Γιατί πολύ απλά, αυτός ο άνθρωπος που γνώρισες, αυτός ο άνθρωπος που αγάπησες, αυτός πια δεν υπάρχει. Γιατί αυτόν, εσύ, τον σκότωσες.

Παίρνοντας αφορμή από αυτό που γράφεις αλλά με αφορμή και κάποιες «φιλοσοφικού» τύπου συζητήσεις που είχα, αναρωτιόμουν… Η εναλλακτική ποια είναι;
Εννοώ, την εναλλακτική που ικανοποιεί και το βίτσιο αλλά και τις ανάγκες (εσωτερικές και εξωτερικές) της καθημερινής και ίσως σε βάθος χρόνου συντροφικής συμβίωσης και σχέσης.

Η μόνη έγκυρη εναλλακτική που μου έρχεται στο μυαλό είναι, να συναντήσεις κάποιον και «έτοιμο» bdsm-ικά και όπως τον θες σε όλα τα υπόλοιπα (χημεία, προσωπικότητα, εξωτερική εμφάνιση, χαρακτήρα, ιδιοσυγκρασία, κοινωνικότητα, μόρφωση, γοητεία κλπ), τα οποία είναι πολλά και απαιτητικά και οι πιθανότητες από μικρές έως ανύπαρκτες, λαμβάνοντας υπόψη ότι η ερωτική διαστροφή που πραγματεύεται το φόρουμ είναι δυσεύρετη εκτός των τειχών του.

Οι υπόλοιπες επιλογές δεν έχουν ούτε την βαρύτητα ούτε την ουσία του όρου σχέση (τουλάχιστον όσον άφορα τις μονογαμικές), αφού δεν εμπεριέχεται το κύριο συστατικό της, αυτό της εμπιστοσύνης.
Μήπως η bdsm-σχέση (με λίγο περισσότερη βαρύτητα από αυτή της αμοιβαίας αλλά και ευχάριστης, κατά καιρούς, ευκαιριακής συνύπαρξης ή ξεπέτας) είναι τελικά μια ουτοπία για ελάχιστους;

Αναρωτιέμαι αν συλλογή ιδιότυπων εμπειριών αυτού του είδους, μπορεί να μετουσιωθεί σε κάτι απτό.

Midas
07-09-13, 15:49
θερμά συγχαρητήρια, για το κείμενο... και πολλά πολλά ευχαριστώ για την ιστορία που πραγματικά με συγκίνησε και με προβλημάτισε !!!

Anatoli
07-09-13, 20:45
Καλώς ήρθες και από εμένα μετά από απουσία κάποιων μηνών είναι ευχάριστο πολύ ευχάριστο θα έλεγα
να διαβάζω πρώτο πόστ το δικό σου...πολύ όμορφο που το μοιράστηκες μαζί μας, ευχαριστώ :)

Gotham
08-09-13, 16:07
Πολυ ωραιο κειμενο! Ευγε!

KinkyGirl
16-09-13, 18:12
Σας ευχαριστω ολους και δημοσιως για τα καλα σας λογια!

KinkyGirl
16-09-13, 20:35
Βρε την Ανατολή μας.....που πας "ξεβράκωτο" εσύ καλέ??? Δεν έχεις ακούσει πως έχει έρθει στο forum, ένας ασυγκράτητος νεαρός, που θέλει sex και το θέλει τώρα. Τι θα σκεφτεί το καημένο το παιδί, άμα σε δει να τριγυρνάς προκλητικά χωρίς το κιλοτάκι σου? :kiwi-fruit::kiwi-fruit::kiwi-fruit:

Αυτο θα μπορουσατε να το πειτε σε ενα προσωπικο μηνυμα MasterAndreas.Δεν χρειαζεται να χαλατε το νημα μου.

Με πολλη αγαπη,η γλωσσου :-)