PDA

Επιστροφή στο Forum : Ο αφεντης μου, ο κυριος μου !

Αλεξάνδρα
28-12-12, 03:46
Eκεινο το φθονοπωρινο σουρουπο ηταν πραγματι πολυ ζεστο .
Ο ιδρωτας μου ενιωθα να κολαει στο σωμα μου σαν βδελα ,το μισοβρεγμενο φουστανι κολουσε επανω μου ενω προδιδε την γυμνια μου απο κατω του .
Ο φοβος μην εχει γυρισει πριν απο μενα ηταν σαν σαρακι που με ετρωγε .
Πατωντας στα ακροδαχτυλα εκλεισα την εξωπορτα πισω μου και δειλα, δειλα αρχισα να πλησιαζω το σαλονι ,προσπαθωντας να μαντεψω αν καθεται στην κοκκινη βελουδινη πολυθρονα του ,
διαβαζοντας ως συνηθως την εφημεριδα του .
Ανακουφισμενη βλεπω οτι η πολυθρονα ειναι αδεια ,στο σαλονι κανεις ,δεν εχει ερθει ακομη ,προλαβαινω ω ναι προλαβαινω ..να αλλαξω πριν καταλαβει την δυωρη απουσια μου.
Ανεβαινω την σκαλα γρηγορα τριζοντας τα ξυλινα σκαλια και σκεφτομαι ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ Ω ΝΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ .
Στο πεμπτο σκαλι νιωθω ενα οξυ πονο στον αυχενα νιωθω τα μαλλια μου να ξεριζωνονται, χανοντας συγχρονως την ισορροπια μου πεφτοντας .
Νιωθω το καψιμο στο κορμι μου στην κοιλια μου στους μηρους μου στους αστραγαλους, πεφτω ενω ακουω την ψυχρη φωνη του στο αυτι μου να μου λεει :
-Βγηκες παλι χωρις να ζητησεις αδεια .
Νιωθω τα μαγουλα μου να καινε απο τα χαστουκια ,τα χειλη μου να πρηζονται και αιμα ζεστο να κυλαει στην γλωσσα μου .
-Βγηκες ενω σου ειπα να μη βγεις .
-Απο ποτε οι σκλαβες δεν υπακουουν τον αφεντη τους ?
θεε μου ποναω ,ποναω παντου ,ποναω καθως με σερνει απο τα μαλλια στο σαλονι .
ακουω τον ηχο του χεριου του στο φουστανι μου καθως το κομματιαζει .
Ο ηχος της βιτσας του σκιζει τον αερα και μαζι το δερμα μου ,ιδρωτας και αιμα ειναι πια ενα πανω μου .
Πονος αφορητος και καψιμο με κανει να βογκαω σαν πληγωμενο ζωο .
-Δεν θα το ξανακανω κυριε, δεν θα ξαναγινει ,ψελιζω οσο ακομη εχω δυναμη να μιλησω .
Ηταν λαθος ομως ,εκανα το λαθος να ψελισω .
Τωρα πια με σηκωνει σαν σακι απο κατω και με πεταει στην κοκκινη την πολυθρονα του .
Οι καρποι μου και οι αστραγαλοι, τους νιωθω μεσα σε δευτερολεπτα να πρηζονται απο τα σχοινια που εσφιξε με τοση λυσσα γυρω τους .
Ο πονος πια ειναι αφορητος καθως τα χαστουκια διαδεχεται και παλι η βιτσα του .
-Εισαι ΔΙΚΗ μου ,μονο δικη μου το καταλαβες ?
-Εισαι ΔΙΚΗ μου.
Δεν ακουσα τιποτα για ωρα ,πρεπει να εχασα τις αισθησεις μου .
Αυτη την φορα ξυπνησα στην σοφιτα δεμενη χειροποδαρα ,γυμνη και φιμωμενη !!

Audiosexual
28-12-12, 04:27
Εξαιρετική! Λέρωσα το βρακάκι μου!

cad
28-12-12, 04:39
Ωραία ιστορία...!

Emiris
28-12-12, 08:33
Πολύ βία βρε παιδάκι μου :concern:

Lazycat
28-12-12, 11:09
Τόση βια με χαλάει. Δεν μπορώ να την μετατρέψω σε φαντασίωση.

WisDomme
28-12-12, 12:21
Αααα, γιατί μας τα κάνετε αυτά πρωί πρωί? Αγαπητή Αλεξάνδρα, δεν πιστεύω να μην έχει συνέχεια (στο καλύτερο μας το έκοψες xD)

MasterAndreas
28-12-12, 14:35
Καλά του έκανες. Του αξίζει.

Εννοείς πως αν δεν ήταν τόσο βίαιος μαζί της, θα άξιζε την υποταγή της περισσότερο??? Αν το κατάλαβα καλά, να σου δώσω ρεπ ....... Το καροτάκι προτιμάς λοιπόν τσαχπίνα μου atasai ή το μαστίγιο?

Audiosexual
28-12-12, 16:00
Το μόνο ψεγάδι που μπορώ να βρω είναι ίσως η ασυμβατότητα του τίτλου. ο τίτλος αναφέρεται στον αφέντη σου τον κύριό σου, αλλά στην ιστορία είναι κομπάρσος..

MasterAndreas
28-12-12, 16:02
Ήταν από τις πιο ωραίες female topping ιστορίες που έχω διαβάσει.

Φανερό, πως στην κοπέλα μας αρέσουν τα σκληρά. Πάει το Rep.....δεν πειράζει, είσαι ταλαντούχο κορίτσι ίσως το κερδίσεις με άλλο τρόπο:witless:

Audiosexual
28-12-12, 16:10
Φανερό, πως στην κοπέλα μας αρέσουν τα σκληρά. Πάει το Rep.....δεν πειράζει, είσαι ταλαντούχο κορίτσι ίσως το κερδίσεις με άλλο τρόπο:witless:

Θα το κερδίσει σε BitCoins

lazuli
28-12-12, 16:26
Οι καρποι μου και οι αστραγαλοι, τους νιωθω μεσα σε δευτερολεπτα να πρηζονται απο τα σχοινια που εσφιξε με τοση λυσσα γυρω τους.

H λυσσα,το ξεσπασμα του παθους περισσοτερο περιγραφει ανθρωπο που εχει χασει τον ελεγχο,ερωτευμενο μεχρι τα μπουνια,παρα τον Αφεντη που τιμωρει την ανυπακοη της σκλαβας Του.
Θα μου πεις κι ο Αφεντης ανθρωπος ειναι,φυσικο να παθιαζεται..Το ξεσπασμα ομως του παθους,δεν μπορει να αφορα στην τιμωρια,αυτη γινεται με ψυχρο χερι κι οσο κι αν Μ/μας καυλωνει δεν ειναι για απολαυση. :)

knight
28-12-12, 19:59
Σόρυ, αλλά το βρήκα βάρβαρο.

dora_salonica
28-12-12, 20:16
Δώστε μια ευκαιρία στην κοπέλα να ολοκληρώσει την ιστορία...Μπορεί να αποκαλυφθεί ότι η υποτακτική είχε βγει κρυφά για να του πάρει ένα δώρο και να μην πρόκειται για ανυπακοή. Μπορεί ο "βάρβαρος" Κύριος να εξελιχθεί και να καταλήξει να είναι πολύ διαφορετικός. Μπορεί όλο αυτό να είναι ένα όνειρο και στην πραγματικότητα η σχέση να είναι άψογη, με εξορθολογισμένη προσφορά ερωτικής βίας χωρίς κακοποίηση. Μπορεί να μας αφηγηθεί πώς ξεκίνησαν έτσι μπρουτάλ και μετά σιγά σιγά ένας σπουδαίος Μέντορας τους έδειξε πώς να χρησιμοποιούν τον έλεγχο για την μεγιστοποίηση της απόλαυσης...Ιστορία είναι, οι ιστορίες έχουν το δικαίωμα να είναι όπως θέλουν...:)

Εάν πάντως πρόκειται για μαζοχιστική φαντασίωση, είναι μάλλον light. Οπότε τσάμπα οι ενστάσεις...:)

Gotham
28-12-12, 20:23
Ειναι πολυ κοντα στα ορια...... του μη επιθυμητου.

knight
28-12-12, 20:29
............

Εάν πάντως πρόκειται για μαζοχιστική φαντασίωση, είναι μάλλον light. Οπότε τσάμπα οι ενστάσεις...:)

Σωστό! χαχαχα

Audiosexual
28-12-12, 20:31

Δεν είναι φαντασίωση..

έκθεση του εισαγγελέα είναι για έκδοση περιοριστικών μέτρων =P

cad
28-12-12, 23:00
Μια "ωραία" ιστορία... Αλλά ιστορία...!
Και ...perception is reality...

Gorean_Angel
29-12-12, 01:02
Δώστε μια ευκαιρία στην κοπέλα να ολοκληρώσει την ιστορία...Μπορεί να αποκαλυφθεί ότι η υποτακτική είχε βγει κρυφά για να του πάρει ένα δώρο και να μην πρόκειται για ανυπακοή. Μπορεί ο "βάρβαρος" Κύριος να εξελιχθεί και να καταλήξει να είναι πολύ διαφορετικός. Μπορεί όλο αυτό να είναι ένα όνειρο και στην πραγματικότητα η σχέση να είναι άψογη, με εξορθολογισμένη προσφορά ερωτικής βίας χωρίς κακοποίηση. Μπορεί να μας αφηγηθεί πώς ξεκίνησαν έτσι μπρουτάλ και μετά σιγά σιγά ένας σπουδαίος Μέντορας τους έδειξε πώς να χρησιμοποιούν τον έλεγχο για την μεγιστοποίηση της απόλαυσης...Ιστορία είναι, οι ιστορίες έχουν το δικαίωμα να είναι όπως θέλουν...:)

Η ρομαντική μου πλευρά συμφωνεί σε ένα μεγάλο βαθμό με την Dora.

Aν η Αλεξάνδρα το επιθυμεί
μπορεί να συνεχίσει την αφήγηση
και να μας βοηθήσει να κατανοήσουμε περισσότερα.

BiVampi
29-12-12, 03:09

Και με αυτή την απάντηση της Dora, νομίζω ότι απάντησε και στη LazyCat για το πώς αυτή η ιστορία μπορεί να μετατραπεί σε φαντασίωση ... Oh the possibilities...

cad
29-12-12, 04:43
Και με αυτή την απάντηση της Dora, νομίζω ότι απάντησε και στη LazyCat για το πώς αυτή η ιστορία μπορεί να μετατραπεί σε φαντασίωση ... Oh the possibilities...

Μα δεν είναι φαντασίωση?
Και ως φαντασίωση σχολιάζεται... αν δεν κάνω λάθος δηλαδή...!
Δεκτή κάθε άποψη άλλωστε...

dora_salonica
29-12-12, 10:43
Μα δεν είναι φαντασίωση?
Και ως φαντασίωση σχολιάζεται... αν δεν κάνω λάθος δηλαδή...!
Δεκτή κάθε άποψη άλλωστε...

Δεν ξέρω αν είναι φαντασίωση, το μόνο που είπα είναι πως το κείμενο έχει αναρτηθεί στις ιστορίες και άρα δεν αποτελεί προσωπικό βίωμα ώστε να σχολιάσουμε την μπιντιεσεμικότητά του. Εξάλλου δεν ξέρουμε ακόμη πώς θα εξελιχθεί. Οπότε οι σχολιασμοί είναι μάλλον βιαστικοί.

Νομίζω πως ο τίτλος είναι κάπως ατυχής και οδήγησε σε αυτή την παρεξήγηση. Δηλαδή περιμένει ίσως κανείς να διαβάσει κάτι που σχετίζεται με τις πρακτικές του χώρου μας. Δεν υπαινίχθηκε όμως πουθενά η νηματοθέτις ότι πρόκειται να μοιραστεί μαζί μας το απόσταγμα των διδαχών του BDSM...Εάν δηλαδή στην τελευταία σειρά της ιστορίας αποκαλυφθεί ότι όλο αυτό το είχαν σκηνοθετήσει με τον Κύριό της, τότε δεν θα είναι καθόλα αποδεκτό; Υπάρχουν για παράδειγμα αρκετά ζευγάρια στο χώρο μας που παίζουν τον βιασμό. Αυτό βέβαια δεν κάνει τους μπιντιεσέμερς λιγότερο επικριτικούς απέναντι στους πραγματικούς βιαστές. Ίσα ίσα, επειδή έχουμε καλό αυτοέλεγχο και ασχολούμαστε με την εξερεύνηση της ερωτικής βίας σε ελεγχόμενες καταστάσεις, πιστεύω ότι κρίνουμε πολύ αυστηρά την βία σε άλλους χώρους, δηλαδή την βία που δεν πατάει πάνω στην αγάπη, στον ερωτισμό, στην εμπιστοσύνη και στη συναίνεση.

Και αυτός ήταν ο λόγος πιστεύω για τις ενστάσεις. Δεν θα πω όμως τίποτε άλλο προς υπεράσπιση της μικρής αυτής ιστορίας, και ελπίζω πως θα θελήσει να την συνεχίσει η συγγραφέας της. Και παρά την παρέμβασή μου, χαίρομαι όταν βλέπω την ευγένεια του BDSM να εκφράζεται ξανά και ξανά, αυθόρμητα, από την πλειοψηφία των μελών.:)

redrum
29-12-12, 13:09
νταξ, δωστε λιγο ινσαιτ και στο τελευταιο μαθητακι της ταξης -παλι με βλεπω μεταξεταστεα-

η ιστορια ειναι γραμμενη αππο τοπ φιμεηλ.... και το ατασακι λεει 'καλα του εκανες'
αλλα εγω διαβασα μια ιστορια για την τιμωρια μιας σαμπ....

ΘΑ ΜΟΥ ΔΑΝΕΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΟΥ??????

cad
29-12-12, 13:37
... χαίρομαι όταν βλέπω την ευγένεια του BDSM να εκφράζεται ξανά και ξανά, αυθόρμητα, από την πλειοψηφία των μελών.:)

Μμμμμ! Γιατί χαίρεται ο κόσμος και χαμογελάει, πατέρα...? λολ

dora_salonica
29-12-12, 20:20
νταξ, δωστε λιγο ινσαιτ και στο τελευταιο μαθητακι της ταξης -παλι με βλεπω μεταξεταστεα-

η ιστορια ειναι γραμμενη αππο τοπ φιμεηλ.... και το ατασακι λεει 'καλα του εκανες'
αλλα εγω διαβασα μια ιστορια για την τιμωρια μιας σαμπ....

ΘΑ ΜΟΥ ΔΑΝΕΙΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΟΥ??????

Πολύ ευχαρίστως να προσπαθήσω να βοηθήσω, εν αναμονή της συνέχειας της ιστορίας.

Η τιμωρία μίας sub δεν μπορεί να είναι εκπλήρωση των φαντασιώσεών της. Οι subs τρέμουν τις πραγματικές τιμωρίες, οι οποίες συνήθως συνίστανται σε απομάκρυνση του Dom και της κυριαρχίας του. Η απόσυρση του ελέγχου, ο οποίος είναι μία πηγή δύναμης, ενέργειας, ηρεμίας και ασφάλειας για την sub, είναι ότι πιο τρομακτικό υπάρχει. Είναι σαν να αναγκάζουμε έναν ναρκομανή να σταματήσει την πρέζα cold turkey.

Αγαπώ το χέρι του Κυρίου μου επάνω μου, με όποιον τρόπο αυτός επιλέγει. Τιμωρία δεν είναι το χέρι του πάνω μου, αλλά η απόσυρση του χεριού. Μία sub θα κάνει οτιδήποτε κυριολεκτικά για να συνεχίσει να έχει αυτό το χέρι πάνω της.

Ελπίζω να βοήθησαν οι "σημειώσεις".:)

Μμμμμ! Γιατί χαίρεται ο κόσμος και χαμογελάει, πατέρα...? λολ

Πιστεύω πως εξήγησα επαρκώς το σκεπτικό μου. Δεν κατανοώ τί επιχειρείς να πεις με το σχόλιο αυτό. Αν σου είναι εύκολο, σε παρακαλώ εξήγησε τί εννοείς.

αρχοντας
29-12-12, 22:36
Eκεινο το φθονοπωρινο σουρουπο ηταν πραγματι πολυ ζεστο .
Ο ιδρωτας μου ενιωθα να κολαει στο σωμα μου σαν βδελα ,το μισοβρεγμενο φουστανι κολουσε επανω μου ενω προδιδε την γυμνια μου απο κατω του .
Ο φοβος μην εχει γυρισει πριν απο μενα ηταν σαν σαρακι που με ετρωγε .
Πατωντας στα ακροδαχτυλα εκλεισα την εξωπορτα πισω μου και δειλα, δειλα αρχισα να πλησιαζω το σαλονι ,προσπαθωντας να μαντεψω αν καθεται στην κοκκινη βελουδινη πολυθρονα του ,
διαβαζοντας ως συνηθως την εφημεριδα του .
Ανακουφισμενη βλεπω οτι η πολυθρονα ειναι αδεια ,στο σαλονι κανεις ,δεν εχει ερθει ακομη ,προλαβαινω ω ναι προλαβαινω ..να αλλαξω πριν καταλαβει την δυωρη απουσια μου.
Ανεβαινω την σκαλα γρηγορα τριζοντας τα ξυλινα σκαλια και σκεφτομαι ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ Ω ΝΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ .
Στο πεμπτο σκαλι νιωθω ενα οξυ πονο στον αυχενα νιωθω τα μαλλια μου να ξεριζωνονται, χανοντας συγχρονως την ισορροπια μου πεφτοντας .
Νιωθω το καψιμο στο κορμι μου στην κοιλια μου στους μηρους μου στους αστραγαλους, πεφτω ενω ακουω την ψυχρη φωνη του στο αυτι μου να μου λεει :
-Βγηκες παλι χωρις να ζητησεις αδεια .
Νιωθω τα μαγουλα μου να καινε απο τα χαστουκια ,τα χειλη μου να πρηζονται και αιμα ζεστο να κυλαει στην γλωσσα μου .
-Βγηκες ενω σου ειπα να μη βγεις .
-Απο ποτε οι σκλαβες δεν υπακουουν τον αφεντη τους ?
θεε μου ποναω ,ποναω παντου ,ποναω καθως με σερνει απο τα μαλλια στο σαλονι .
ακουω τον ηχο του χεριου του στο φουστανι μου καθως το κομματιαζει .
Ο ηχος της βιτσας του σκιζει τον αερα και μαζι το δερμα μου ,ιδρωτας και αιμα ειναι πια ενα πανω μου .
Πονος αφορητος και καψιμο με κανει να βογκαω σαν πληγωμενο ζωο .
-Δεν θα το ξανακανω κυριε, δεν θα ξαναγινει ,ψελιζω οσο ακομη εχω δυναμη να μιλησω .
Ηταν λαθος ομως ,εκανα το λαθος να ψελισω .
Τωρα πια με σηκωνει σαν σακι απο κατω και με πεταει στην κοκκινη την πολυθρονα του .
Οι καρποι μου και οι αστραγαλοι, τους νιωθω μεσα σε δευτερολεπτα να πρηζονται απο τα σχοινια που εσφιξε με τοση λυσσα γυρω τους .
Ο πονος πια ειναι αφορητος καθως τα χαστουκια διαδεχεται και παλι η βιτσα του .
-Εισαι ΔΙΚΗ μου ,μονο δικη μου το καταλαβες ?
-Εισαι ΔΙΚΗ μου.
Δεν ακουσα τιποτα για ωρα ,πρεπει να εχασα τις αισθησεις μου .
Αυτη την φορα ξυπνησα στην σοφιτα δεμενη χειροποδαρα ,γυμνη και φιμωμενη !!
<Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΑΠΟ ΔΥΟ>
ειναι μπροστα στα ματια μου .την βλεπω με ολες τις αισθησεις μου.ειναι ολος ο κοσμος μου.ο πραγματικος κ ο φανταστικος.
γυμνη δεμενη χειροποδαρα.γεματη ιδρωτα κ αιμα.μελανιες κ σημαδια ανακατεμενα σε ολο το κορμι της.
την σκουπιζω την δινω να πιει νερο την φροντιζω.φτιαχνω τα μαλλια της να μην ειναι μπροστα στο προσωπο της ανακατα .σχεδον την χτενιζω.
ανοιγει τα ματια της με κοιταζει με το μονα δικοτης βλεμα.ξερει οτι δεν τελειωσα.μου το λενε τα ματια της κ η ανησυχια του κορμιου της.
βλεπω την προσμονη της για την αγνωστη συνεχεια.θελει να συνεχισω.δεν αντεχει να περιμενει.την κοιταζω βαθια μεσα στα ματια.
βλεπω τα ματια της να υγραινουν.βουρκωνει.το στηθος μου φουσκωνει.η αναπνοη μου ακουγεται στην σιωπη της σοφιτας.σκεπαζει τους λυγμους της.
σκυβω κατω στο ξυλινο πατωμα κ αρπαζω το εργαλειο,με το που το βλεπει στο χερι μου δαιμονιζεται.την πλησιαζω ,
εχει αφηνιασει,χτυπιεται οσο το επιτρεπουν τα σχοινια στους καρπους κ αστραγαλους.ολο το σωμα της σηκωμενο στον αερα να προσπαθει να αποδρασει,
αλλα οσο δεν μπορει τοσο να τρελαινεται.μου κανει νευμα με το κεφαλι της να μην συνεχισω.μουγκριζει σαν να την εχουν κυριευσει οι δαιμονες ,
σαν να εξαρταται η ζωη της απο κατι.απο αυτο που κρατω στο χερι μου? απο το αποτελεσμα αυτου που θα κανω? γιατι? αφου ειναι δικη μου .μου ανηκει.
θελω να την τιμωρισω.τωρα ειμαι απο πανω της το βλεμα της αλλαζει απο αρνητικο κ τρομαγμενο σε βλεμα ικεσιας,με εκλιπαρει,ξερει οτι οταν αρχιζω κατι το τελειωνω.
απλωνω το αριστερο μου χερι κ αρπαζω την πρωτη τουφα απο τα μακρια ξανθα της μαλλια.την χαιτη της.
τα κοβω.το νιωθει.παγωνει.μενει ασαλευτη.ακομα κ η ανασα της χαλαρωνει.
η λεαινα δεν εχει πια χαιτη.

lazuli
29-12-12, 23:24
απλωνω το αριστερο μου χερι κ αρπαζω την πρωτη τουφα απο τα μακρια ξανθα της μαλλια.την χαιτη της.

Απιστευτη η συνεχεια !!!! Μου εκοψε την ανασα.

Εξαιρετικη εμπνευση το κοψιμο της χαιτης, το συμβολο της δυναμης,της γοητειας καθε θηλυκου αλλα και αρσενικου.
...και πραγματι παλιοτερα κουρευανε τους σκλαβους/ες...

Vautrin
30-12-12, 00:20
Αυτό θα πει συγγραφικό εύρημα. Εύγε και στους δύο.

Patton
30-12-12, 00:46
Δεν ξέρω αν είναι φαντασίωση, το μόνο που είπα είναι πως το κείμενο έχει αναρτηθεί στις ιστορίες και άρα δεν αποτελεί προσωπικό βίωμα ώστε να σχολιάσουμε την μπιντιεσεμικότητά του.

…….
Νομίζω πως ο τίτλος είναι κάπως ατυχής …

…και οδήγησε σε αυτή την παρεξήγηση.

Δεν ήξερα πως ό,τι αναρτάται στις ιστορίες αποκλείεται να αποτελεί προσωπικό βίωμα.
Όσο ζω μαθαίνω.

Πείτε με γκρινιάρη αλλά τέτοιο επικοινωνιακό τουρλουμπούκι σε νήμα σπάνια έχω ματαπαντήσει.

Μια κατά δήλωσή της Top υπογράφει μια εμπειρία (πραγματική ή φανταστική – αδιάφορο) που πατά με το ένα πόδι στην ωμή βία και το άλλο στην κακοποίηση.
Γούστα είναι αυτά και αντίρρηση καμία.
Μέχρις εδώ δεν καταλαβαίνω το γιατί θεωρείται ο τίτλος ατυχής.

Πάμε παρακάτω.

Το όλο project ερμηνεύεται ως μια και καλά πολύ προχώ female topping εμπειρία / φαντασίωση όπου οι ρόλοι είναι εντέχνως αντεστραμμένοι κ.λ.π, κ.λ.π. (κάπου εκεί το έχασα).
Περιμένοντας να δούμε την εξέλιξη της ιστορίας και όντες ψιλοχαμένοι όχι από την ιστορία αυτή καθαυτή αλλά από τις ερμηνείες της (…), κάνοντας ο καθένας υποθέσεις (με γεια του με χαρά του ) χωρίς να έχουμε όμως κάπου να τις εδράσουμε (αφού το μόνο που δεν κολλούσε είναι το status της αφηγήτριας – ε και κάτι τρέχει) εμφανίζεται ένας Dom να διεκδικήσει τη συμμετοχή του ως ο έτερος πόλος του δρώμενου (άρα κάτι θα ξέρει).

Ωραία.

Αν αρχίσει από εδώ και πέρα δεύτερος κύκλος αντισυμβατικών ερμηνειών ενός βίαιου μεν συνήθους δε στο χώρο μας δρώμενου, ας αναλάβει κάποιος την ευθύνη να το εξηγήσει και στη redrum η οποία – όπως κι’ εγώ – το έχασε στο δρόμο.

Εγώ ο ηλίθιος το μόνο παράδοξο που έχω παρατηρήσει ως τώρα είναι ότι –ποιητική αδεία – χρεώνονται τα καημένα τα ζωντανά οι λέαινες με παραπανήσια τριχοφυΐα (χαίτη) από αυτή που τους έδωσε η φύση.

cad
30-12-12, 03:56
...Πιστεύω πως εξήγησα επαρκώς το σκεπτικό μου. Δεν κατανοώ τί επιχειρείς να πεις με το σχόλιο αυτό. Αν σου είναι εύκολο, σε παρακαλώ εξήγησε τί εννοείς.

Σχολίασα την αβροφροσύνη σου... As simple as that!

dora_salonica
30-12-12, 10:24
Δεν ήξερα πως ό,τι αναρτάται στις ιστορίες αποκλείεται να αποτελεί προσωπικό βίωμα.
Όσο ζω μαθαίνω.

Ευτυχώς. Να και κάποιος που δεν είναι εμμονικά κολλημένος στις πεποιθήσεις του.:)

Σαφώς ότι αναρτάται στην κατηγορία με τις ιστορίες είναι fiction. Δεν έχει κανένας το δικαίωμα να συμπεράνει ότι πρόκειται για προσωπικό βίωμα. Θα ήταν αγενής ή απλά δεν θα ήξερε τί του γίνεται. Δεν έχεις δει ποτέ στην αρχή των βιβλίων τη δήλωση ότι πρόκειται περί μυθοπλασίας και ότι οποιαδήποτε ομοιότητα με υπαρκτά πρόσωπα είναι τυχαία;

Δεν μας αφορά από πού προήλθε μία ιστορία, αν είναι φαντασίωση, αν βασίζεται σε πραγματικά γεγονότα, αν τα έζησε ο ίδιος ο συγγραφέας ή οι φίλοι του κλπ. Μας αφορά αν μία ιστορία είναι αποτελεσματική ή όχι. Αποτελεσματική όμως κρίνεται πάντα ανάλογα με το στόχο της. Είναι η αποκάλυψη μίας αλήθειας, η διασκέδαση, η διέγερση, η πληροφόρηση;

Πείτε με γκρινιάρη αλλά τέτοιο επικοινωνιακό τουρλουμπούκι σε νήμα σπάνια έχω ματαπαντήσει.

Ουδέν τουρλουμπούκι. Είναι ξεκάθαρες οι δύο τάσεις του ακροατηρίου. Επίτρεψέ μου να επιχειρήσω μία μικρή ανάλυση, η οποία εμένα τουλάχιστον μου φαινόταν εμφανέστατη εξ αρχής. Κι εγώ γηράσκω αεί διδασκόμενη όμως.

Υπήρξαν κάποιες αντιδράσεις από μέλη που έδειξαν μία σύγχυση ως προς τον σκοπό της ιστορίας, ίσως επειδή δεν πρόσεξαν πως έχει αναρτηθεί στην συγκεκριμένη κατηγορία ή επειδή τους παρέσυρε ο τίτλος. Τα μέλη που εξεδήλωσαν τη δυσαρέσκειά τους πιστεύουν ίσως ότι ο στόχος της ιστορίας είναι η αποκάλυψη μιας αλήθειας, που αφορά το Αφεντιλίκι / Κυριαρχία. Και επειδή δεν συμφωνούν με την αλήθεια αυτή, αντέδρασαν. Συμφωνώ in principle μαζί τους, όπως είπα ήδη, διότι η ευγενής φύση του BDSM είναι πολύ απομακρυσμένη από τη συσχέτιση της βίας με την ιδιοκτησία - προσοχή, όχι με την ίδια τη βία. Το εννοώ και δεν το είπα από αβροφροσύνη, ούτε κάνω καθόλου πλάκα. Παίρνω το BDSM πολύ στα σοβαρά, όπως ένας μύστης πολεμικών τεχνών σέβεται την τέχνη του και το Δάσκαλό του.

Φρονώ, ως εκπρόσωπος της δεύτερης τάσης, πως η συγκεκριμένη ιστορία δεν έχει στόχο την αποκάλυψη κάποιας αλήθειας, αλλά αναρτήθηκε στο πλαίσιο της διασκέδασης / διέγερσης. Γι αυτό και πρότεινα να περιμένουμε μέχρι το τέλος της, για να δούμε αν ήταν αποτελεσματική ή όχι.

Η πιο ευγενική πρακτική, κατά την άποψή μου, όταν δεν μας αρέσει μία ιστορία μυθοπλασίας, είναι να την προσπεράσουμε. Υπάρχουν πάντα μερικοί που αρέσκονται να ειρωνεύονται ή να "την λένε" στον/στην συγγραφέα. Τι να πω; Υπάρχουν και σκυλάκια τσιουάουα που χαλούν τον κόσμο από τα γαυγίσματα, αλλά όλοι μας τα βρίσκουμε συμπαθητικά.:)

Μια κατά δήλωσή της Top υπογράφει μια εμπειρία (πραγματική ή φανταστική – αδιάφορο) που πατά με το ένα πόδι στην ωμή βία και το άλλο στην κακοποίηση.
Γούστα είναι αυτά και αντίρρηση καμία.
Μέχρις εδώ δεν καταλαβαίνω το γιατί θεωρείται ο τίτλος ατυχής.

Θέλεις να πεις ότι μπορώ να γράφω μόνο ιστορίες για switch επειδή δηλώνω switch; Μάθε λίγα ακόμη σε παρακαλώ, όσο ζεις.:)

Σε όποιον δεν αρέσει η ωμή βία, υπάρχει και φόρουμ της εκκλησίας λίγο παραπέρα, όπου γυρνάνε υποτίθεται το άλλο μάγουλο.

Κακοποίηση είναι η επιβολή της βίας άνευ συναίνεσης. Εδώ δεν είδα κάτι τέτοιο.

εμφανίζεται ένας Dom να διεκδικήσει τη συμμετοχή του ως ο έτερος πόλος του δρώμενου (άρα κάτι θα ξέρει).

Κουτσομπολιά αγαπητέ μου. Παρακαλώ για λίγο αυτοέλεγχο και διακριτικότητα.

Εγώ ο ηλίθιος το μόνο παράδοξο που έχω παρατηρήσει ως τώρα είναι ότι –ποιητική αδεία – χρεώνονται τα καημένα τα ζωντανά οι λέαινες με παραπανήσια τριχοφυΐα (χαίτη) από αυτή που τους έδωσε η φύση.

Εμένα μου άρεσε πολύ η λογοτεχνική παρέμβαση του Άρχοντα. Και δεν διυλίζω τον κώνωπα με τα αφηγηματικά ευρήματα των άλλων, εκτός εάν έχω να προτείνω κάτι καλύτερο. Τοποθετήθηκα περί ευγένειας ανωτέρω.

Σχολίασα την αβροφροσύνη σου... As simple as that!

Γαβ.:)

Αλεξάνδρα
30-12-12, 12:00
<Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΑΠΟ ΔΥΟ>
ειναι μπροστα στα ματια μου .την βλεπω με ολες τις αισθησεις μου.ειναι ολος ο κοσμος μου.ο πραγματικος κ ο φανταστικος.
γυμνη δεμενη χειροποδαρα.γεματη ιδρωτα κ αιμα.μελανιες κ σημαδια ανακατεμενα σε ολο το κορμι της.
την σκουπιζω την δινω να πιει νερο την φροντιζω.φτιαχνω τα μαλλια της να μην ειναι μπροστα στο προσωπο της ανακατα .σχεδον την χτενιζω.
ανοιγει τα ματια της με κοιταζει με το μονα δικοτης βλεμα.ξερει οτι δεν τελειωσα.μου το λενε τα ματια της κ η ανησυχια του κορμιου της.
βλεπω την προσμονη της για την αγνωστη συνεχεια.θελει να συνεχισω.δεν αντεχει να περιμενει.την κοιταζω βαθια μεσα στα ματια.
βλεπω τα ματια της να υγραινουν.βουρκωνει.το στηθος μου φουσκωνει.η αναπνοη μου ακουγεται στην σιωπη της σοφιτας.σκεπαζει τους λυγμους της.
σκυβω κατω στο ξυλινο πατωμα κ αρπαζω το εργαλειο,με το που το βλεπει στο χερι μου δαιμονιζεται.την πλησιαζω ,
εχει αφηνιασει,χτυπιεται οσο το επιτρεπουν τα σχοινια στους καρπους κ αστραγαλους.ολο το σωμα της σηκωμενο στον αερα να προσπαθει να αποδρασει,
αλλα οσο δεν μπορει τοσο να τρελαινεται.μου κανει νευμα με το κεφαλι της να μην συνεχισω.μουγκριζει σαν να την εχουν κυριευσει οι δαιμονες ,
σαν να εξαρταται η ζωη της απο κατι.απο αυτο που κρατω στο χερι μου? απο το αποτελεσμα αυτου που θα κανω? γιατι? αφου ειναι δικη μου .μου ανηκει.
θελω να την τιμωρισω.τωρα ειμαι απο πανω της το βλεμα της αλλαζει απο αρνητικο κ τρομαγμενο σε βλεμα ικεσιας,με εκλιπαρει,ξερει οτι οταν αρχιζω κατι το τελειωνω.

Νιωθω ακρωτηριασμενη ,τρελη απο θυμο,λαβωμενη ως τα τρισβαθα της ψυχης μου, συναμα εξιταρισμενη που εστω κι ετσι μπορεσε να επιβαλλει την θεληση του επανω μου .
Κανεις μεχρι τωρα δεν ειχε καταφερει να με εξουσιασει .
Ο σωματικος πονος αντεχοταν οι πληγες ηξερα οτι θα εκλειναν ,θα εκλειναν με την φροντιδα της αγαπης του.
Αυτο ομως ?
Αυτο ηταν εγκεφαλικος βιασμος .
Τα μαλλια μου ηταν για μενα συμβολο της δυναμης μου ,συμβολο της κυριαρχιας μου !!!
Θυμαμαι τις φιλολογικες κουβεντες που ανταλασαμε και θυμαμαι το αμυδρο χαμογελακι στα χειλια του οταν του ελεγα :
<Δεν μπορεις να εξουσιασεις αν δεν μαθεις πρωτα να εξουσιαζεσαι> .
Ηξερα τωρα οτι ειχα θεσει απο μονη μου σε λειτουργια τον μηχανισμο εξουσιας επανω μου .
Ο θυμος μου τωρα ξεχειλιζε ,το εγω μου και γυναικεια φιλαρεσκεια μου ειχε χτυπηθει ανεπανορθωτα .
Ηθελα να δαγκωσω ,να σκισω ,να νιωσω το δερμα του κατω απο τα δοντια μου ,ηθελα να νιωσω αιμα...
Ηθελα να τον κανω να νιωσει πως αισθανομουν .
Ποτε πριν δεν ενιωθα τοσο ασφυκτικα δεμενη ,ενιωθα τους καρπους και τους αστραγαλους μου να φουσκωνουν να μελανιαζουν απο την μανιασμενη απεγνωσμενη προσπαθεια να λυθω .
Νιωθω την σκια του απο πανω μου ,ειμαι αναμεσα στα ποδια του ,σκυβει και απλωνει το χερι του στο κεφαλι μου ,το χαιδευει απαλα και μου λεει :
-Ηρθε η ωρα να σε πλυνω
-Θα εισαι φρονιμο κοριτσι ?
-Ποιος ειμαι εγω ?
-Ποια εισαι εσυ ?
Μου τραβα το δεμενο κομματι υφασμα απο το στομα ,η φωνη του γινεται ακομη πιο ψυχρη ..
-Περιμενω απαντησεις,λεγε....

(συνεχιζεται)

Patton
30-12-12, 12:28
Θέλεις να πεις ότι μπορώ να γράφω μόνο ιστορίες για switch επειδή δηλώνω switch; Μάθε λίγα ακόμη σε παρακαλώ, όσο ζεις.:)

Θέλω να πω το καρα-αυτονόητο που το ζαλίσαμε πηγαίνοντάς το από Καλαμάτα – Σπάρτη μέσω Πατρών.
Ότι δηλαδή η ιστορία αφορά bottoming από Κάποιον προς κάποια που τη γράφει, τουτέστιν ο τίτλος της είναι απόλυτα συμβατός.
Όχι άλλο κάρβουνο.

Κουτσομπολιά αγαπητέ μου. Παρακαλώ για λίγο αυτοέλεγχο και διακριτικότητα.

Αυτό πάλι που κολλάει;

dora_salonica
30-12-12, 12:51
Θέλω να πω το καρα-αυτονόητο που το ζαλίσαμε πηγαίνοντάς το από Καλαμάτα – Σπάρτη μέσω Πατρών.
Ότι δηλαδή η ιστορία αφορά bottoming από Κάποιον προς κάποια που τη γράφει, τουτέστιν ο τίτλος της είναι απόλυτα συμβατός.
Όχι άλλο κάρβουνο.

Την είδα διαφορετικά την ιστορία. Ίσως επειδή δεν νιώθω η ίδια ανασφάλεια. Την είδα ως ένα διασκεδαστικό κειμενάκι. Ανέλυσα ήδη το σκεπτικό μου, περί σκοπού της μυθοπλασίας, δεν είμαι βέβαιη όμως ότι υφίσταται κάποιος αντίλογος, καθώς αυτά με τις ζαλάδες και τα κάρβουνα δεν τα πολυκαταλαβαίνω.:)

Αυτό πάλι που κολλάει;

Στον τρόπο που αντιμετωπίστηκαν δύο δημιουργικές συνεισφορές μελών του φόρουμ μας.

Αλεξάνδρα
30-12-12, 13:01
Καλημερα σε ολες και ολους τους φιλους του φορουμ !
Καταρχην θα ζητησω την επιεικεια σας για την ιστορια που αναρτησα ειναι η πρωτη φορα που γραφω !
Θα ηθελα επισης να σας ευχαριστησω οσες η οσοι την διαβασατε και καλοδεχουμενα ολα τα σχολια θετικα η αρνητικα .
Διαβαζοντας τα σχολια, μου ηρθε στο μυαλο η συμβουλη ενος δασκαλου ..ενας πινακας ζωργραφικης ειναι πετυχημενος οταν δημιουργει θετικα η αρνητικα συναισθηματα ...αλλα δημιουργει ...!
Αυτο πιστευω οτι ισχυει σε ολες τις δημιουργιες ..!
Σας καλημεριζω και παλι και καλη μας συνεχεια !

sklavina
30-12-12, 13:01
Μια ιστορία, ένα σενάριο πραγματικό ή φανταστικό όταν γράφεται σαφώς και θα κριθεί. Θαρρώ όμως πως όλοι κρίνουμε ότι μας κατέβει σαν άσχετοι που είμαστε.. το πως τη βρίσκει κανείς στη ζωή του και στις φαντασιώσεις του είναι καθαρά δικό του θέμα και καθόλου λόγος δεν μας πέφτει.
Αυτό το οποίο τίθεται σε κριτική κατά την άποψη μου είναι η ποιότητα της ιστορίας, η γραφή της, το τι μας "ξυπνάει", πόσο μας αρέσει και όχι αν κάνανε καλά οι εκάστοτε συγγραφείς στο μυαλό τους ή στην ζωή τους.

cad
30-12-12, 14:10
...ενας πινακας ζωργραφικης ειναι πετυχημενος οταν δημιουργει θετικα η αρνητικα συναισθηματα ...αλλα δημιουργει ...!
Αυτο πιστευω οτι ισχυει σε ολες τις δημιουργιες ...

Εν μέρει ορθόν...

knight
30-12-12, 14:40
..ενας πινακας ζωργραφικης ειναι πετυχημενος οταν δημιουργει θετικα η αρνητικα συναισθηματα ...αλλα δημιουργει ...!
Αυτο πιστευω οτι ισχυει σε ολες τις δημιουργιες ..!

Φαντάζομαι ο δάσκαλος θα είπε: 'Θετικά και αρνητικά'. Γιατί αν είναι όλα αρνητικά... λολ

Βρίσκω πολύ ενδιαφέρον το ότι την γράφετε δύο.
Αν θέλετε, πείτε μας αν υπάρχει συνεννόηση μεταξύ σας, ή αν ο καθένας συνεχίζει κατά την κρίση του;
Το δεύτερο θα το έβρισκα πιο ενδιαφέρον. Θα ήταν και για σας ένα είδος 'υποθέσεων εργασίας'!
Μάλιστα προσπάθησα (το άνευ συνεννοήσεως) να το επιχειρήσω εδώ, αλλά δεν περπάτησε.
Η ιδέα μάλιστα ήταν η εξής: Ο καθένας γράφει τις δικές του πράξεις και σκέψεις και δεν προκαταβάλει τον άλλον.
Π.χ. στη δική σας ιστορία, στα σκαλοπάτια θα συνέχιζε ο άνδρας, η γυναίκα απ' την 'αφύπνιση', κ.ο.κ.

Αλεξάνδρα
30-12-12, 16:46
Φαντάζομαι ο δάσκαλος θα είπε: 'Θετικά και αρνητικά'. Γιατί αν είναι όλα αρνητικά... λολ

Βρίσκω πολύ ενδιαφέρον το ότι την γράφετε δύο.
Αν θέλετε, πείτε μας αν υπάρχει συνεννόηση μεταξύ σας, ή αν ο καθένας συνεχίζει κατά την κρίση του;
Το δεύτερο θα το έβρισκα πιο ενδιαφέρον. Θα ήταν και για σας ένα είδος 'υποθέσεων εργασίας'!
Μάλιστα προσπάθησα (το άνευ συνεννοήσεως) να το επιχειρήσω εδώ, αλλά δεν περπάτησε.
Η ιδέα μάλιστα ήταν η εξής: Ο καθένας γράφει τις δικές του πράξεις και σκέψεις και δεν προκαταβάλει τον άλλον.
Π.χ. στη δική σας ιστορία, στα σκαλοπάτια θα συνέχιζε ο άνδρας, η γυναίκα απ' την 'αφύπνιση', κ.ο.κ.

Γραφουμε εντελως κατα βουληση οπως μας βγαινει .
Χωρις οριο η παρεμβατικοτητα ο ενας στον αλλο .
Καθοδηγουμαστε μαλακα διχως ελεγχο μεσα απο την ιστορια.
Και μεχρι στιγμης δεν ξερει ποτε ο ενας τι θα γραψει ο αλλος,αυτο ειναι ιδιαιτερα εξιταριστικο διοτι ανακαλυπτεις καθημερινα και περισσοτερα ...!

Patton
30-12-12, 20:54
Την είδα διαφορετικά την ιστορία.

Όπως και να τη δει κανείς την ιστορία δεν παύουν να συμβαίνουν συγκεκριμένα πράγματα που αφορούν ένα ζεύγος Top / bottom, σερνικό το μεν, θηλυκό το δε, σε σαφείς ρόλους όπου το όλο πακέτο α ν τ α π ο κ ρ ί ν ε τ α ι τα μάλα στον τίτλο «Ο αφέντης μου ο Κύριος μου».
Μπορεί κάποιος να θέλει να βλέπει Μαιτρέσσες Βαμπίρ , Αμαζόνες Ζόμπι ή και Σαμουράϊ λεσβίες ακόμα, πλην όμως ο τίτλος δεν του φταίει σε τίποτα.

Ίσως επειδή δεν νιώθω η ίδια ανασφάλεια.

Έτσι θα ήθελα να πιστεύω και εγώ για το άτομό σας αλλά αν θα συνεχίσετε να προσπαθείτε να μας πείσετε ότι η Ελλάδα έχει μονάρχη φοβάμαι πως θα αρχίσω να αμφιταλαντεύομαι.

…δεν είμαι βέβαιη όμως ότι υφίσταται κάποιος αντίλογος, καθώς αυτά με τις ζαλάδες και τα κάρβουνα δεν τα πολυκαταλαβαίνω.:)

Φαεινότερον του ηλίου! Μήπως να ξαναγράφαμε τους ορισμούς σε λυσάριο αυτή τη φορά μπας και βρούμε κοινό τόπο αντίληψης ενός session;

Στον τρόπο που αντιμετωπίστηκαν δύο δημιουργικές συνεισφορές μελών του φόρουμ μας.

Με ποιο τρόπο δηλαδή αντιμετωπίστηκαν πέραν του να ειπωθεί ότι μάλλον έχουν αμφότεροι συμμετοχή (αν πρόκειται περί εμπειρίας) ή κάποιου είδους συνεννόησης (αν πρόκειται περί παράλληλης φαντασίωσης);
Θίχτηκε κανενός η υπόληψη και δεν το καταλάβαμε;

dora_salonica
30-12-12, 22:56
Όπως και να τη δει κανείς την ιστορία δεν παύουν να συμβαίνουν συγκεκριμένα πράγματα που αφορούν ένα ζεύγος Top / bottom, σερνικό το μεν, θηλυκό το δε, σε σαφείς ρόλους όπου το όλο πακέτο α ν τ α π ο κ ρ ί ν ε τ α ι τα μάλα στον τίτλο «Ο αφέντης μου ο Κύριος μου».
Μπορεί κάποιος να θέλει να βλέπει Μαιτρέσσες Βαμπίρ , Αμαζόνες Ζόμπι ή και Σαμουράϊ λεσβίες ακόμα, πλην όμως ο τίτλος δεν του φταίει σε τίποτα.

Αυτό είπα κι εγώ. Το πακέτο δεν ανταποκρίνεται και τόσο καλά στον τίτλο. Αφού συμφωνούμε, τί φωνάζεις;:welcoming:

Με ποιο τρόπο δηλαδή αντιμετωπίστηκαν πέραν του να ειπωθεί ότι μάλλον έχουν αμφότεροι συμμετοχή (αν πρόκειται περί εμπειρίας) ή κάποιου είδους συνεννόησης (αν πρόκειται περί παράλληλης φαντασίωσης);
Θίχτηκε κανενός η υπόληψη και δεν το καταλάβαμε;

Μόνο η δική σου, δυστυχώς. Δεν περιποιεί τιμή να διαβάζεις ιστορίες και να λες στην συγγραφέα τους, "με συγχωρείτε" - σε άψογο πληθυντικό - "μήπως γαμιέστε με τον τάδε"; Και μετά να τους λες κιόλας ότι το κάνουν λάθος...:dispirited:

Ξέρω ότι συνήθως με πιάνεις.:) Πιάσε με λίγο καλύτερα τώρα, για να μπορέσουν τα παιδιά να τελειώσουν αυτό που άρχισαν...:)

Patton
31-12-12, 00:43
Η συνεννόησή μας κατέπεσε σε επίπεδο εγχόρδου οργάνου, κοινώς έχει γίνει μπουζούκι.

Παραδίνομαι.

cad
31-12-12, 01:26
Να ευχηθώ καλά ξεμπερδέματα...

MasterAndreas
31-12-12, 02:50
Η συνεννόησή μας κατέπεσε σε επίπεδο εγχόρδου οργάνου, κοινώς έχει γίνει μπουζούκι.

Παραδίνομαι.

Γεννημένος στρατηγός ο Patton. Μην αμφιβάλλεις καθόλου, έκανες τον αποτελεσματικότερο στρατηγικό ελιγμό.:02.47-tranquillity:

Αλεξάνδρα
04-01-13, 00:30
Νιωθω ακρωτηριασμενη ,τρελη απο θυμο,λαβωμενη ως τα τρισβαθα της ψυχης μου, συναμα εξιταρισμενη που εστω κι ετσι μπορεσε να επιβαλλει την θεληση του επανω μου .
Κανεις μεχρι τωρα δεν ειχε καταφερει να με εξουσιασει .
Ο σωματικος πονος αντεχοταν οι πληγες ηξερα οτι θα εκλειναν ,θα εκλειναν με την φροντιδα της αγαπης του.
Αυτο ομως ?
Αυτο ηταν εγκεφαλικος βιασμος .
Τα μαλλια μου ηταν για μενα συμβολο της δυναμης μου ,συμβολο της κυριαρχιας μου !!!
Θυμαμαι τις φιλολογικες κουβεντες που ανταλασαμε και θυμαμαι το αμυδρο χαμογελακι στα χειλια του οταν του ελεγα :
<Δεν μπορεις να εξουσιασεις αν δεν μαθεις πρωτα να εξουσιαζεσαι> .
Ηξερα τωρα οτι ειχα θεσει απο μονη μου σε λειτουργια τον μηχανισμο εξουσιας επανω μου .
Ο θυμος μου τωρα ξεχειλιζε ,το εγω μου και γυναικεια φιλαρεσκεια μου ειχε χτυπηθει ανεπανορθωτα .
Ηθελα να δαγκωσω ,να σκισω ,να νιωσω το δερμα του κατω απο τα δοντια μου ,ηθελα να νιωσω αιμα...
Ηθελα να τον κανω να νιωσει πως αισθανομουν .
Ποτε πριν δεν ενιωθα τοσο ασφυκτικα δεμενη ,ενιωθα τους καρπους και τους αστραγαλους μου να φουσκωνουν να μελανιαζουν απο την μανιασμενη απεγνωσμενη προσπαθεια να λυθω .
Νιωθω την σκια του απο πανω μου ,ειμαι αναμεσα στα ποδια του ,σκυβει και απλωνει το χερι του στο κεφαλι μου ,το χαιδευει απαλα και μου λεει :
-Ηρθε η ωρα να σε πλυνω
-Θα εισαι φρονιμο κοριτσι ?
-Ποιος ειμαι εγω ?
-Ποια εισαι εσυ ?
Μου τραβα το δεμενο κομματι υφασμα απο το στομα ,η φωνη του γινεται ακομη πιο ψυχρη ..
-Περιμενω απαντησεις,λεγε....

(συνεχιζεται)

Δεν θελω να μιλησω ,δεν θελω να επιβραβευσω την πραξη του ...
θελω να τον κανω να υποφερει ,να μετανιωσει να πονεσει ...
Μια τρελη σκεψη περναει απο το μυαλο μου ..κι ακουω τον εαυτο μου να απαντα ..

-Εισαι ο αφεντης μου ,εισαι τα παντα για μενα !
-ειμαι η σκλαβα σου ,η δουλα σου ,ειμαι εδω για να υπαρχω για σενα !
Με μια δρασκελια με σηκωνει στην αγκαλια του και νιωθω το φιλι του απαιτητικο στα χειλη μου .
Σπρωχνει βιαια με την γλωσσα του και την χωνει τοσο βαθια στο στομα μου
που νομισα οτι θα πνιγω .
με δαγκανει και μου ξαναδαγκανει τα χειλη με ρουφα με λυσσα.
-Αυτο ηθελα να ακουσω μικρη μου .
-Ελα τωρα θα σου κανω μπανακι .
σπρωχνει με το ποδι του την πορτα του μπανιου ,κοιταζω γυρω μου και παραξενευομαι .
Ποτε προλαβε και ζεστανε το νερο στην λευκη πορσελανινη με τα ποδαρακια μπανιερα ?
Ποση ωρα εκαιγαν εκεινα τα υπεροχα αρωματικα κερια ?
Η τεραστια λευκη χνουδωτη πετσετα ηταν διπλα στο καλαθακι με τα αρωματικα ελαια .
Ενιωσα τοσο υπεροχα την ωρα που με βυθιζε στο νερο .
Το εκανε με τοσο προσοχη και αφοσιωση, που αισθανθηκα τοσο ανισχυρη στα χερια του .
Ενιωθα το χερι του στο σωμα μου μεσα στο νερο να με χαιδευει απαλα .
Να το περναει λαιμαργα στο στηθος μου που στο διαβα του σκληραιναν οι θηλες μου .
-Ανηκουν σε εμενα και μονο σε εμενα .
μου ψιθυριζε στο αυτι ενω συγχρονως το τρυπουσε με την γλωσσα του !
βογκηξα απο ευχαριστιση .
Tα χερια του κατεβαιναν απαλα τωρα στους μηρους μου ,στα γονατα ,στις γαμπες ,στους αστραγαλους και τελος στα δαχτυλα μου .
Πηρε με τελετουργικο τροπο τα δαχτυλα μου στο χερι του και εφερε στο στομα του πιπιλωντας τα ενα ενα .
Ριγος διετρεξε ολη την ραχοκοκαλια μου .
Απιστευτη ηδονη συνταραξε την υπαρξη μου .
Αντακλαστικη κινηση μου ,η παρακληση....
-Παρε μου ,Παρε μου ,σε παρακαλω ...
Εκλιπαρουσα ...και δεν πιστευα στα αυτια μου ...

(Συνεχιζεται)

MasterAndreas
04-01-13, 12:39
Πίσω από κάθε ταίριασμα οποιασδήποτε μορφής, υπάρχει λατρεία....συναίσθημα, αδυναμία προς τον ισχυρό αφέντη, αλλά και του αφέντη προς τη σκλάβα. Δεν είναι φανερό σε όλους???
Κάτι τέτοιο εννοούσα λέγοντας, πως "η καλύτερη σκλάβα, είναι η ερωτευμένη σκλάβα".

αρχοντας
04-01-13, 14:14
Πίσω από κάθε ταίριασμα οποιασδήποτε μορφής, υπάρχει λατρεία....συναίσθημα, αδυναμία προς τον ισχυρό αφέντη, αλλά και του αφέντη προς τη σκλάβα. Δεν είναι φανερό σε όλους???
Κάτι τέτοιο εννοούσα λέγοντας, πως "η καλύτερη σκλάβα, είναι η ερωτευμένη σκλάβα".

οσοι το νιωθουν αυτο ....κ το εκφραζουν....με την ''καταλληλη συμπεριφορα'' καταφερνουν ακομα κ τοπ ....λιονταρια να τα κανουν να μοιαζουν με τρυφερα γατακια στην αγκαλια τους....αυτο ειναι που κανει την ''διαφορα'' αναμεσα στους τοπ κ μαστερ....(για οσους δεν καταλαβαινουν ...) -ειναι τα δυσκολα στοιχηματα-αλλα κ γενικα σε καθε σχεση .η μοναδικη μας προσωπικοτητα να ειναι αυθεντικη αληθινη κ να αγαπαμε με παθος οτι κ αν κανουμε...αλλα κυριως τα ατομα που σχετιζομαστε κ λατρευουμε,κατω απο οποια ''ταμπελα'' κ να ειναι...

Αλεξάνδρα
14-01-13, 01:04
Δεν θελω να μιλησω ,δεν θελω να επιβραβευσω την πραξη του ...
θελω να τον κανω να υποφερει ,να μετανιωσει να πονεσει ...
Μια τρελη σκεψη περναει απο το μυαλο μου ..κι ακουω τον εαυτο μου να απαντα ..

-Εισαι ο αφεντης μου ,εισαι τα παντα για μενα !
-ειμαι η σκλαβα σου ,η δουλα σου ,ειμαι εδω για να υπαρχω για σενα !
Με μια δρασκελια με σηκωνει στην αγκαλια του και νιωθω το φιλι του απαιτητικο στα χειλη μου .
Σπρωχνει βιαια με την γλωσσα του και την χωνει τοσο βαθια στο στομα μου
που νομισα οτι θα πνιγω .
με δαγκανει και μου ξαναδαγκανει τα χειλη με ρουφα με λυσσα.
-Αυτο ηθελα να ακουσω μικρη μου .
-Ελα τωρα θα σου κανω μπανακι .
σπρωχνει με το ποδι του την πορτα του μπανιου ,κοιταζω γυρω μου και παραξενευομαι .
Ποτε προλαβε και ζεστανε το νερο στην λευκη πορσελανινη με τα ποδαρακια μπανιερα ?
Ποση ωρα εκαιγαν εκεινα τα υπεροχα αρωματικα κερια ?
Η τεραστια λευκη χνουδωτη πετσετα ηταν διπλα στο καλαθακι με τα αρωματικα ελαια .
Ενιωσα τοσο υπεροχα την ωρα που με βυθιζε στο νερο .
Το εκανε με τοσο προσοχη και αφοσιωση, που αισθανθηκα τοσο ανισχυρη στα χερια του .
Ενιωθα το χερι του στο σωμα μου μεσα στο νερο να με χαιδευει απαλα .
Να το περναει λαιμαργα στο στηθος μου που στο διαβα του σκληραιναν οι θηλες μου .
-Ανηκουν σε εμενα και μονο σε εμενα .
μου ψιθυριζε στο αυτι ενω συγχρονως το τρυπουσε με την γλωσσα του !
βογκηξα απο ευχαριστιση .
Tα χερια του κατεβαιναν απαλα τωρα στους μηρους μου ,στα γονατα ,στις γαμπες ,στους αστραγαλους και τελος στα δαχτυλα μου .
Πηρε με τελετουργικο τροπο τα δαχτυλα μου στο χερι του και εφερε στο στομα του πιπιλωντας τα ενα ενα .
Ριγος διετρεξε ολη την ραχοκοκαλια μου .
Απιστευτη ηδονη συνταραξε την υπαρξη μου .
Αντακλαστικη κινηση μου ,η παρακληση....
-Παρε μου ,Παρε μου ,σε παρακαλω ...
Εκλιπαρουσα ...και δεν πιστευα στα αυτια μου ...

(Συνεχιζεται)

-Ειμαι δικη σου ...
Αφηνει το νερο να κυλησει επανω μου και με σηκωνει .
Με τυλιγει στην πετσετα απαλα και με σηκωνει στην αγκαλια του τρυφερα .

Προχωρα στο μεγαλο μπλε του ουρανου δωματιο και με ξαπλωνει στο τεραστιο διπλο κρεβατι μας .
Αυτη την φορα απομακρυνεται, κλεινω τα ματια και προσπαθω να χαλαρωσω απο τον πυρετο που κατακαιει τα σωθικα μου .
Νιωθω τους καρπους των χεριων να καινε .
Μου δενει τα χερια στο κεφαλαρι του κρεβατιου στις δυο ακρες του .
Πριν ακομη αντιδρασω νιωθω το ιδιο και στους αστραγαλους μου .
Ακομη μια φορα με ακινητοποιει .
Μου κλεινει τα ματια και το στομα με σατεν μαντηλια .
Απογνωση. Δεν μπορω να δω ουτε να του φωναξω να σταματησει .
-Ετσι για να μαθεις να υπακους στον ΑΡΧΟΝΤΑ ΣΟΥ .
Ακουω κατι να σκιζει τον αερα κ το δερμα μου,την ψυχη μου κ ολο το ειναι μου, καταλαβαινω οτι πρεπει να ειναι η ζωνη του.
Σταματα μετα απο λιγο ,απολυτη ησυχια ,ακουω μια κινηση του κ
Καυτες σταγονες κεριου κατακλυζουν τωρα τα στηθη μου την κοιλια μου τους μηρους μου .
Ποναωωωω ποναωωω ..αλλα τρελαινομαι απο ηδονη ...
Το βασανιστηριο μου συνεχιζεται λιγο ακομη μεχρι που νιωθω κατι κοφτερο που ποναει το στηθος μου .
-Θα σε σημαδεψω για να ξερεις που ανηκεις .
Πονος με σκιζει καθως νιωθω την λεπιδα να ζωγραφιζει το αρχικο γραμμα του ονοματος ΤΟΥ στο αριστερο στηθος μου ακριβως λιγα χιλιοστα απο την θηλη .
Εκεινη την στιγμη νιωθω το βαρος του επανω μου να με πιεζει ηδονιστικα για να μου ανοιξει τους μηρους και να μπει
ολοκληρος και με ορμη μεσα μου .
Ενιωθα την ανασα του στο προσωπο μου να καιει απο τρελα για μενα .
Ακουγα τα ερεθισμενα βογκητα του στο αυτι μου .
Ενιωθα το πεος του να παραβιαζει με ορμη καθε αντισταση στο περασμα του .
Συγκλονιζομουν ολοκληρη και καθε κυτταρο μου απο το παθος του .
Σπασμοι διαπερασαν ολη την ραχοκοκαλια μου .
Ναι ημουν δικη του και ναι ηταν ο αρχοντας μου και ο αφεντης μου !
Το μυαλο μου και η καρδια μου φωναζε παραδινομαι ,παραδινομαι σε εσενα που λατρευω !!

jossephine
14-03-13, 01:54
Αυτο κάνει ο έρωτας....σε μεταμορφώνει...απο λιονταρίνα σε γατούλα...
Μπράβο το ζεύγος, ωραία ιστορία, δυνατή, είστε καλό δίδυμο!
:semi-twins:

sunshine
14-03-13, 01:59
Αυτο κάνει ο έρωτας....σε μεταμορφώνει...απο λιονταρίνα σε γατούλα...
Μπράβο το ζεύγος, ωραία ιστορία, δυνατή, είστε καλό δίδυμο!
:semi-twins:

Ε όχι πάντα!
Θα πρέπει η λιονταρίνα να έχει μέσα της και λίγο γατούλα για να βγει στην επιφάνεια με τον κατάλληλο θηριοδαμαστή.

MasterAndreas
14-03-13, 02:04
Ε όχι πάντα!
Θα πρέπει η λιονταρίνα να έχει μέσα της και λίγο γατούλα για να βγει στην επιφάνεια με τον κατάλληλο θηριοδαμαστή.

Υπάρχει γυναίκα που δεν την έχει???

jossephine
14-03-13, 02:10
Ε όχι πάντα!
Ισως αγαπητη,
μ αυτό που λέω όμως τονίζω απλά τη δύναμη του έρωτα, τη χημεία, την "εξουσία" που ασκεί πάνω σου αυτός που έχεις ερωτευτεί. Δεν θέλω να πώ δηλαδή ότι όλες οι γυναίκες είναι στην πραγματικότητα υποτακτικές, με παρεξήγησες! Ο κατάλληλος άνθρωπος πάντως σίγουρα αποτελεί λέξη κλειδί...
Μάστερ Ανδρέα....δεν είμαι σίγουρη γι αυτό!

sunshine
14-03-13, 02:14
Υπάρχει γυναίκα που δεν την έχει???

Είναι όλες δηλαδή γλυκούλες και ναζιάρες;
Ημερεύουν όλες;
Μην σε ακούσει καμία φύσει Κυρίαρχη μόνο Ανδρέα μου! :hopelessness:
Εκτός και αν το αντιλαμβάνομαι λάθος το όλο θέμα.

@jossephine
Δεν διαφώνησα,απλά συμπλήρωσα!

MasterAndreas
14-03-13, 02:52
Είναι όλες δηλαδή γλυκούλες και ναζιάρες;
Ημερεύουν όλες;
Μην σε ακούσει καμία φύσει Κυρίαρχη μόνο Ανδρέα μου! :hopelessness:
Εκτός και αν το αντιλαμβάνομαι λάθος το όλο θέμα

Όχι σίγουρα δεν είναι ίδιες όλες. Ημερεύουν όλες, σε διαφορετικό βαθμό, όταν και εφόσον αυτές το επιθυμούν. Και το ανάποδο.....έχω απολαύσει επί σκηνής, κυριαρχική κοπέλα που επί δύο χρόνια απ' όσο με πληροφόρησαν, υπήρξε σκλάβα.
Είμαι βέβαιος πως μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις και σπάνια, θα υπερισχύσει μέσα της αυτή η γατούλα. Κοιτάζοντας προσεκτικά την " Γαλήνη " πάντως, την γατούλα, δεν μπόρεσα να τη δω με τίποτα.:D

Αλεξάνδρα
16-03-13, 04:52
Σας ευχαριστουμε ολες και ολους που μας διαβασατε και μοιραστηκατε μαζι μας μια ιστορια εμπλουτισμενη με γευση απο δικα μας παχνιδια ...που αλλωτε γινονται με σκληρο τροπο κι αλλωτε με μαλακο ,οσο ενα χαδι !!!Πιστευω οτι η γνωριμια μας και η εξελιξη της ιστοριας μας ηταν ενα ακριβες ραντεβου η αν θελετε πειτε το οπως εγω .......!!!

Deja vu