PDA

Επιστροφή στο Forum : and now, for something completely different

simplification
26-11-12, 20:45
Καλησπέρα σε όλους!
Είμαι πολύ καινούρια σε όλο αυτό, ξέρω περίπου τι ψάχνω αλλά γενικότερα δεν έχω ιδέα...
Προς το παρόν με ενδιαφέρει να συζητήσω με ανθρώπους που τους αρέσουν τα ίδια πράγματα μ' εμένα. Και να ανακαλύψω αυτόν τον κόσμο που δεν φανταζόμουν ότι θα γινόμουν μέρος του...
Καλή αρχή μου εύχομαι!

fidakos
26-11-12, 20:56
Καλωσόρισες και καλά να περάσεις!

dora_salonica
26-11-12, 21:39
Καλώς ήρθες στο φόρουμ μας και στον κόσμο μας! Εύχομαι ηδονικές αναζητήσεις...:)

simplification
26-11-12, 21:46
Σας ευχαριστώ! :)

knight
26-11-12, 22:32
Καλωσόρισες και καλές αναζητήσεις. :sneakiness:

simplification
26-11-12, 22:41
Μακάρι... :)

Vampire in a Cathedral
26-11-12, 23:03
Καλωσόρισες και εύχομαι στο forum να κοινωνικοποιηθείς έτσι ώστε να εμπλουτίσεις θετικά τις εμπειρίες σου στο αχανές Βασίλειο του BDSM...

Vampire in a Cathedral

Incomplete_
27-11-12, 01:07
Γεια! :)

Rope_Shadow
27-11-12, 01:41
Kαλησπέρα και καλή διαμονή!

cad
27-11-12, 01:51
Απλά καλώς την!

MasterAndreas
27-11-12, 02:26
Καλώς την κοπελιά μας......Να σε κατατοπίσω λίγο. Στις μικρές τάξεις κάνει μάθημα ο αγαπητός Κ. Cad, τον οποίο θα δυσκολευτείς βέβαια να καταλάβεις, γιατί χρησιμοποιεί εκφράσεις πολύπλοκες, που μόνο αυτός καταλαβαίνει. Στην συνέχεια, θα περάσεις την θεωρητική εκπαίδευση με τους σεβάσμιους Stalker και Spiller. Αφού θα σε ζαλίσουν αρκούντως, με εξαντλητική παπαγαλία της διεθνούς βιβλιογραφίας, θα καταλήξεις στον σοφολογιότατο Αθανάσιο που θα σου μάθει άρπα και κλαρίνο. Ο κύριος Aurora θα αναλάβει τα Γαλλικά σου και ο Καταπληκτικός Emiris θα σου μάθει φωτογραφία και modeling. O Flow θα σε εκπαιδεύσει να σερβίρεις και ο σαδιστής tyfeas θα σου μάθει να μην φέρνεις πολλές πολλές αντιρρήσεις. Ο Rope_Shadow θα σε κρεμάσει για λίγο να χαρείς την εμπειρία της αιώρησης. Η Ιέρεια Dora θα σου δώσει πολύτιμες οδηγίες, που κάθε κοπελιά εδώ πρέπει να ξέρει. Με τα πολλά και τα λίγα λοιπόν θα έχεις γίνει πλέον 25 ετών και θα γίνει η επίσημη τελετή παράδοσής σου στον MasterAndreas που θα σου μάθει όλα τα υπόλοιπα. Ζάχαρη θα περάσεις βρε.....ούτε στα πιο τρελά σου όνειρα. Θα ενημερώνομαι τακτικά για τις τυχόν απουσίες και τη διαγωγή σου....καλή πρόοδο:joyous:

Ηλέκτρα
27-11-12, 02:40
Χαχαχαχα...έγραψες πάλι! :D

Καλώς την....enjoy the ride...

cad
27-11-12, 02:45
...

Speak for yourself
και μη ξεχνάς...
Ου λήψει ονόματα των Θεών σου επί ματαίω...
Ποτέ όμως... Τζίζ!
:saturn:

thessmikrozeygari
27-11-12, 15:01
Καλωσόρισες

Ωκεανός
27-11-12, 16:45
Καλώς ήλθες.
Και να θυμάσαι:
always look on the bright side of life.

simplification
27-11-12, 16:46
Σας ευχαριστώ όλους!

simplification
27-11-12, 16:53
Αναλυτικότατος ο οδηγός σπουδών, δεν έχω παράπονο... Μόνο μια μικρή παρατήρηση... Ο τρόπος εξέτασης ποιος είναι; Συνεχής αξιολόγηση ή εξετάσεις μετά το πέρας των μαθημάτων;

MasterAndreas
27-11-12, 19:21
Αναλυτικότατος ο οδηγός σπουδών, δεν έχω παράπονο... Μόνο μια μικρή παρατήρηση... Ο τρόπος εξέτασης ποιος είναι; Συνεχής αξιολόγηση ή εξετάσεις μετά το πέρας των μαθημάτων;

Μωρέ τούτο το μικρό, πάει για διδακτορικό, φαίνεται αποφασισμένο να διαπρέψει. Εύλογη η απορία σου και εξίσου εύλογη είναι και η απάντηση. Η αξιολόγηση θα είναι συνεχής, αυστηρή και επίπονη. Κάθε ένας από τους καθηγητές σου και κυρίως οι θεωρητικοί (που παρεμπιπτόντως είναι βιτσιόζοι τα μάλα ), δεν θα έχαναν την ευκαιρία να σε συλλάβουν αδιάβαστη για να μετρήσουν μέχρι και τριψήφιο νούμερο χτυπημάτων με βίτσα, φλόγκερ, ζώνη, πάντλ, ξύλινη κουτάλα και ότι άλλο βάλει ο νους σου. Ο Tyfeas ψυχανεμίζομαι πως σίγουρα διαθέτει και βοϊδόπουτσα ( ο βασιλιάς όλων). Η Dora δεν θέλω να σκέφτομαι καν τι πρόκειται να σου κάνει, την έχει φοβηθεί το μάτι μου.
Αν τα περάσεις όλα αυτά και φτάσεις αλώβητη σε μένα, μετά μην φοβάσαι τίποτα. Η απόλαυση ξεκινά εκεί και θα είναι ένα αδιάκοπο παιγνίδι με τις αισθήσεις σου. Ως γνωστό, ο MasterAndreas δεν είναι πολύ σκληρός σαδιστής, πονάει γλυκά και επιβάλετε με κάτι άλλο, που είσαι μικρή και ίσως δεν το ξέρεις ακόμα :couple_inlove:

simplification
27-11-12, 21:08
Πολλά μου φαίνονται... Νομίζω ότι θα πάρω απαλλαγή από κάποια!

MasterAndreas
27-11-12, 21:30

Το αντίθετο, θα με ξάφνιαζε.:lemo:

thanasis
27-11-12, 23:23

Lamogification...καλώς σε.

Kirki
27-11-12, 23:42
Καλως την ! `Φοβου τους Δαναους και ιδιαιτερα μαθηματα δωρεαν προσφεροντες`.....:watermelon::strawberry:

Kirki
27-11-12, 23:44
Καλως την ! `Φοβου τους Δαναους και ιδιαιτερα μαθηματα δωρεαν προσφεροντ@ς`.....:watermelon::strawberry:

cad
27-11-12, 23:54
Καλως την ! `Φοβου τους Δαναους και ιδιαιτερα μαθηματα δωρεαν προσφεροντ@ς`.....:watermelon::strawberry:

Απελθέτωσαν από ημάς τα ιδιαίτερα τούτα. Το ετόνισα τούτο!

Kirki
28-11-12, 00:02
Εκτιμω το τονισμενο σας `τουτο` , σας προσφερω λοιπον και σας ενα :watermelon:κι και μια :strawberry:τσα......

cad
28-11-12, 00:05
Εκτιμω το τονισμενο σας `τουτο` , σας προσφερω λοιπον και σας ενα :watermelon:κι και μια :strawberry:τσα......

Κάνει να τρώμε πρώιμα?
λολ

Kirki
28-11-12, 00:12
:joyous:

s/m
02-12-12, 22:09
καλώς ήρθες