PDA

Επιστροφή στο Forum : ....Το Bdsm για μένα είναι.....

Absinthe
04-09-12, 12:57
Είμαι ανώμαλη. Ας μην εξευγενίσουμε τον όρο με λέξεις όπως perv και άλλα συναφή. Ναι, είμαι ανώμαλη. Αν-ώμαλη…. Όχι ομαλή, όχι φυσιολογική…. Άσχημη λέξη, αρνητική…δεν μου αρέσει…όχι, δεν είμαι ανώμαλη, καυλιάρα είμαι. Κι εγώ και εσύ που με διαβάζεις. Δεν έχω ταμπού, δεν έχω φοβίες, γαμιέμαι και γαμιέμαι καλά, όπως κι εσύ, έτσι κι εγώ, αφήνομαι….Μα όχι, δεν μιλάω μόνο για την πράξη του σεξ. Γαμιόμαστε όταν το μυαλό ερεθίζεται είτε από ένα βλέμμα, είτε από ένα μαστίγωμα, είτε από μια λεκτική προσβολή.

Το μυαλό μου καλπάζει και ρουφάει την ηδονή σαν μωρό που θηλάζει την πιο όμορφη ροζ και μεγάλη ρώγα. Βάζω τον ψεύτικο πούτσο μου και σε γαμάω γιατί ξέρω πως σου αρέσει να γίνεσαι εγώ. Γίνομαι μικρό κορίτσι στα χέρια σου, ανήμπορη να αντιδράσω από την καύλα που μου προκαλείς ανάμεσα στα πόδια. Το στράπ όν γίνεται το καλύτερο καυλί που μπορώ να έχω μικρέ μου. Το βλέμμα σου αλλάζει, μεταμορφώνεται σε κάτι τόσο σκοτεινό και ταυτοχρόνως σε κάτι τόσο φωτεινό. Το δέρμα σου φωτίζεται, τα φιλιά σου γίνονται υγρά. Είσαι σκλάβος μου κι εγώ σκλάβα δική σου. Μην ακούσω πάλι για ‘κουτάκια’, ορολογίες, στερεότυπα. Ποιος τα γαμάει αυτά; Ποιος τα σκέφτηκε στην πράξη; Είμαστε τα πάντα, κάνουμε τα πάντα . Switch, pervs, πες το όπως θες πάλι.

Ποιος από τη στιγμή που γνώρισε την καύλα της υποταγής και της κυριαρχία, μπόρεσε να γυρίσει στο βανιλο-πήδημα; Μόνο σε αυτό εννοώ…κανείς… είτε κρατάς το μαστίγιο είτε το νιώθεις να σε σκίζει, είτε τον παίρνεις δυνατά, είτε τον δίνεις, είτε δίνεις την εντολή ή την δέχεσαι.

Παραδέξου το όμως, όλα αυτά είναι το μέσο. Το μέσο για να αποδείξεις την αγάπη σου, για να αποδείξει και ο άλλος την δική του. Ή μήπως όχι; Μήπως αποδεικνύουμε την δύναμή μας ; Την ισχύ μας; Την επιβεβαίωση; Τι συμβαίνει;

Μπορείς εσύ ο Κυρίαρχος να αναλάβεις την ευθύνη του υποτακτικού σου; Δεν μιλάω μόνο για το κορμί του. Μιλάω για το μυαλό, την ψυχή την καρδιά του. Αν δεν κατακτήσεις αυτά τότε δεν είσαι Κυρίαρχος. Είσαι απλά ένας παίχτης.

Τι είναι για όλους εμάς το bdsm; Τι δεν είναι; Που θέλουμε να το ανεβάσουμε;

cad
04-09-12, 14:05
Πολύ προσωπικό, πηγαίο, δυνατό, ζουμερό...

AuroraBorealis
04-09-12, 14:05
Ώπα μπάσιμο η μικρή (λόγω ηλικίας)
ήταν το πρώτο πράγμα στο μυαλό μου διαβάζοντας σε..

Αν και την φιλοσόφηση του bdsm γενικά την συχαίνομαι και αποφεύγω να συμμετέχω,

την ειλικρίνεια και την ωμότητα σου, όπως την αντιλαμβάνομαι εδώ, μου είναι δύσκολο να μην την επιβραβεύσω..

Μπράβο λοιπόν..

MasterAndreas
04-09-12, 14:48
Ποιος από τη στιγμή που γνώρισε την καύλα της υποταγής και της κυριαρχία, μπόρεσε να γυρίσει στο βανιλο-πήδημα; Μόνο σε αυτό εννοώ…κανείς… είτε κρατάς το μαστίγιο είτε το νιώθεις να σε σκίζει, είτε τον παίρνεις δυνατά, είτε τον δίνεις, είτε δίνεις την εντολή ή την δέχεσαι.

Εγώ κορίτσι μου, εγώ μπορώ να το κάνω. Θα ήμουν χωρισμένος διαφορετικά. Όλα γίνονται, και κάθε τι, έχει την δική του γλύκα.

Lux Occulta
04-09-12, 15:25
Ούτε ανωμαλία,ούτε παραφιλία,ούτε παραξενιά!

Είναι μία από τις εκφράσεις του ερωτισμού μου,το πεδίο στο οποίο γαμάω το μυαλό και το κορμί της παρτενερ μου και αυτή το δικό μου!

Είναι εκείνο το σημείο στο οποίο η δυάδα φτάνει στην κορύφωση της μεταξύ της σύνδεσης!

madlene
04-09-12, 21:15
Ένα κεφάλαιο που έκλεισε.

Uther
04-09-12, 21:53
και άργησε...

thaleia
04-09-12, 22:11
τωρα γιατι μπαινοντας στο νημα και διαβαζοντας την εισηγηση μου ηρθε στο μυαλο αυτο?

ο ευρων αμοιφθησεται :)

Τα πρωτόνια και τα νετρόνια περιέχουν δύο τύπους κουάρκ. Αυτά ονομάζονται άνω (up) και κάτω (down) κουάρκ. Για λόγους μέχρι στιγμής άγνωστους, η Φύση σχεδίασε για κάθε τύπο κουάρκ δύο επιπλέον παρόμοια αντίγραφα, αν εξαιρέσει κανείς τις μεγαλύτερες μάζες τους. Τα βαρύτερα αντίγραφα του άνω κουάρκ ονομάζονται χαριτωμένο (charm) και υψηλό κουάρκ (top). Τα αντίγραφα του κάτω κουάρκ ονομάζονται παράξενο (strange) και χαμηλό (bottom). Μετατρέποντας την ενέργεια σε μάζα, επιταχυντές σωματιδίων παράγουν αυτά τα βαρύτερα και βραχύβια κουάρκ μέσω συγκρούσεων.

Οι τιμές των μαζών των κουάρκ εκτείνονται σε μία ευρεία περιοχή. Το βαρύτερο κουάρκ είναι το υψηλό, που είναι περίπου 100 000 φορές βαρύτερο των δύο ελαφρύτερων άνω και κάτω κουάρκ. Η θεωρητική ερμηνεία αυτής της ιεραρχίας μαζών παραμένει ακόμα αίνιγμα, αλλά η μεγάλη μάζα του υψηλού κουάρκ ίσως να αποτελέσει ένα βοηθητικό στοιχείο στην κατανόηση αυτού του αινίγματος. Η μελέτη των λεπτομερών ιδιοτήτων του υψηλού κουάρκ μπορεί να ρίξει φως στην προέλευση της ίδιας της μάζας στο Σύμπαν.

cad
05-09-12, 01:57
τωρα γιατι μπαινοντας στο νημα και διαβαζοντας την εισηγηση μου ηρθε στο μυαλο αυτο?

ο ευρων αμοιφθησεται :)

Τα πρωτόνια και τα νετρόνια περιέχουν δύο τύπους κουάρκ. Αυτά ονομάζονται άνω (up) και κάτω (down) κουάρκ. Για λόγους μέχρι στιγμής άγνωστους, η Φύση σχεδίασε για κάθε τύπο κουάρκ δύο επιπλέον παρόμοια αντίγραφα, αν εξαιρέσει κανείς τις μεγαλύτερες μάζες τους. Τα βαρύτερα αντίγραφα του άνω κουάρκ ονομάζονται χαριτωμένο (charm) και υψηλό κουάρκ (top). Τα αντίγραφα του κάτω κουάρκ ονομάζονται παράξενο (strange) και χαμηλό (bottom). Μετατρέποντας την ενέργεια σε μάζα, επιταχυντές σωματιδίων παράγουν αυτά τα βαρύτερα και βραχύβια κουάρκ μέσω συγκρούσεων.

Οι τιμές των μαζών των κουάρκ εκτείνονται σε μία ευρεία περιοχή. Το βαρύτερο κουάρκ είναι το υψηλό, που είναι περίπου 100 000 φορές βαρύτερο των δύο ελαφρύτερων άνω και κάτω κουάρκ. Η θεωρητική ερμηνεία αυτής της ιεραρχίας μαζών παραμένει ακόμα αίνιγμα, αλλά η μεγάλη μάζα του υψηλού κουάρκ ίσως να αποτελέσει ένα βοηθητικό στοιχείο στην κατανόηση αυτού του αινίγματος. Η μελέτη των λεπτομερών ιδιοτήτων του υψηλού κουάρκ μπορεί να ρίξει φως στην προέλευση της ίδιας της μάζας στο Σύμπαν.

Μεγαλειώδες ρεπ...

cad
05-09-12, 02:00
Ένα κεφάλαιο που έκλεισε.

Once a jumky, always a junky...
Κι ας είναι και kinky, βρε παιδί μου...
λολ

Absinthe
05-09-12, 11:37
@ thaleia, δεν με αφήνει να δώσω άλλα ρέπ σήμερα!επιφυλάσσομαι!!!!

@ madlene, είσαι σίγουρη πως έκλεισε; After all, εδώ είσαι :tennis:

MasterPerris
05-09-12, 13:23
Είμαι ανώμαλη. Ας μην εξευγενίσουμε τον όρο με λέξεις όπως perv και άλλα συναφή. Ναι, είμαι ανώμαλη. Αν-ώμαλη…. Όχι ομαλή, όχι φυσιολογική…. Άσχημη λέξη, αρνητική…δεν μου αρέσει…όχι, δεν είμαι ανώμαλη, καυλιάρα είμαι.

Και οι βανίλα είναι καυλιάρες...και μάλιστα μερικές απο αυτές υπερβολικά καυλιάρες....

Κι εγώ και εσύ που με διαβάζεις. Δεν έχω ταμπού, δεν έχω φοβίες

Δεν έχουμε ταμπού , δεν έχουμε φοβίες εμεις οι bdsmers (στην Ελλάδα); Χα χα χα, να σου πω το άλλο με τον τοτό;

Ποιος από τη στιγμή που γνώρισε την καύλα της υποταγής και της κυριαρχία, μπόρεσε να γυρίσει στο βανιλο-πήδημα; Μόνο σε αυτό εννοώ…κανείς…

Ένστασηηηηηηηη......Εγώωωωωω....... και δεν είμαι ο κανένας, λολ... Εγω λοιπόν μπορώ να γυρίσω στο βανιλοπήδημα, Πότε; Οταν έχω να επιλέξω να πηδήξω (χρησιμοποιήσω) μια χοντρή άσχημη υποτακτική ή μια λεπτή όμορφη βανίλα..., φυσικά θα επιλέξω την βανίλα έστω και αν δεν μπορεί να μου προσφέρει υποταγή ή μαζοχισμό, ασε που στο κρεβάτι τα περισσότερα θηλυκά είναι υποτακτικά, οπότε καλύτερα να τρώω αστακό χωρίς μαγιονέζα κ.λ.π, παρά να τρώω πατσάδες... με πολλά καρικεύματα.....λολ <χ>

Παραδέξου το όμως, όλα αυτά είναι το μέσο. Το μέσο για να αποδείξεις την αγάπη σου, για να αποδείξει και ο άλλος την δική του. Ή μήπως όχι; Μήπως αποδεικνύουμε την δύναμή μας ; Την ισχύ μας; Την επιβεβαίωση; Τι συμβαίνει;

Την καύλα μας ζούμε κούκλα μου, την καύλα μας......και μετά έρχονται τ΄ αλλα, αν έρθουν.....

Μπορείς εσύ ο Κυρίαρχος να αναλάβεις την ευθύνη του υποτακτικού σου; Δεν μιλάω μόνο για το κορμί του. Μιλάω για το μυαλό, την ψυχή την καρδιά του. Αν δεν κατακτήσεις αυτά τότε δεν είσαι Κυρίαρχος. Είσαι απλά ένας παίχτης.
Τι είναι για όλους εμάς το bdsm; Τι δεν είναι; Που θέλουμε να το ανεβάσουμε;

Μου αρέσει αυτός ο παιδικός και συναισθηματικός σου ενθουσιασμός!!!

Και για να απαντήσω στο ερώτησή σου, το bdsm για εμένα είναι ο σεξουαλικός χώρος που μπορώ να εκφράσω και απολαύσω στο απόλυτο την σεξουαλικότητά μου, τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.

no_taboo
05-09-12, 19:25
Absinthe (διάολε, δεν μπορούσες να επιλέξεις κανένα ουισκάκι να μας κάθεται πιο εύκολα στο στομάχι; :D), σε "ρεπάρω" και δημοσίως!

Δεν υπήρξε ευθύτερη, κυνικότερη, αμεσότερη εισαγωγή στο φόρουμ από τη δική σου!

Δε θα σχολιάσω τους προβληματισμούς σου, επειδή δεν τους αντιλαμβάνομαι ως τέτοιους!

Absinthe
06-09-12, 13:26
Absinthe (διάολε, δεν μπορούσες να επιλέξεις κανένα ουισκάκι να μας κάθεται πιο εύκολα στο στομάχι; :D), σε "ρεπάρω" και δημοσίως!

Δεν υπήρξε ευθύτερη, κυνικότερη, αμεσότερη εισαγωγή στο φόρουμ από τη δική σου!

Δε θα σχολιάσω τους προβληματισμούς σου, επειδή δεν τους αντιλαμβάνομαι ως τέτοιους!

Κυνική εγώ;;;Μα όχι!!!!! :butterfly:

dora_salonica
06-09-12, 13:39

Α μάλιστα. Όπως τα ποντικάκια, The Pinky and the Brain (compliments to my sub, που μου τα θύμισε....thank you darling...)

Pinky is good-natured but feebleminded. In each episode, Brain devises a new plan to take over the world, which ultimately ends in failure, usually due to Pinky's idiocy, the impossibility of Brain's plan, Brain's own arrogance, or just circumstances beyond their control...:)

http://www.youtube.com/watch?v=iJPFSNu_QNs

knight
06-09-12, 16:26
Πολύ συναισθηματικό, πολύ προσωπικό, πολύ αυθόρμητο. Μια δροσερή πνοή στους 'βαθυστόχαστους' και ενίοτε 'σχολαστικούς' συλλογισμούς μας.

υ.γ. Η Absinth, παρότι νεότατη, είναι χρόνια στο χώρο (εξ όσων γνωρίζω) και καιρό στο forum.

cad
06-09-12, 17:35
...Ένστασηηηηηηηη......Εγώωωωωω....... και δεν είμαι ο κανένας, λολ... Εγω λοιπόν μπορώ να γυρίσω στο βανιλοπήδημα, Πότε; Οταν έχω να επιλέξω να πηδήξω (χρησιμοποιήσω) μια χοντρή άσχημη υποτακτική ή μια λεπτή όμορφη βανίλα..., φυσικά θα επιλέξω την βανίλα έστω και αν δεν μπορεί να μου προσφέρει υποταγή ή μαζοχισμό, ασε που στο κρεβάτι τα περισσότερα θηλυκά είναι υποτακτικά, οπότε καλύτερα να τρώω αστακό χωρίς μαγιονέζα κ.λ.π, παρά να τρώω πατσάδες... με πολλά καρικεύματα.....λολ <χ>...

Aυτή η λεπτότητα, η διακριτικότητα, η φίνα προσέγγιση στις εκφράσεις σου κατατάσσεται πλέον στις Καλές Τέχνες... Με συγκίνησες παλιοΠέρη...

thaleia
06-09-12, 18:10
Και
Ένστασηηηηηηηη......Εγώωωωωω....... και δεν είμαι ο κανένας, λολ... Εγω λοιπόν μπορώ να γυρίσω στο βανιλοπήδημα, Πότε; Οταν έχω να επιλέξω να πηδήξω (χρησιμοποιήσω) μια χοντρή άσχημη υποτακτική ή μια λεπτή όμορφη βανίλα..., φυσικά θα επιλέξω την βανίλα έστω και αν δεν μπορεί να μου προσφέρει υποταγή ή μαζοχισμό, ασε που στο κρεβάτι τα περισσότερα θηλυκά είναι υποτακτικά, οπότε καλύτερα να τρώω αστακό χωρίς μαγιονέζα κ.λ.π, παρά να τρώω πατσάδες... με πολλά καρικεύματα.....λολ <χ>

τον κατεστρεψες τον αστακο !!!! ακου μαγιονεζα !!!! πφφφφφ!!!!

MasterAndreas
06-09-12, 18:57
τον κατεστρεψες τον αστακο !!!! ακου μαγιονεζα !!!! πφφφφφ!!!!
Thaleia μου έχω δει τον Πέρη να τρώει αστακό. Με μαγιονέζα ή χωρίς, μου φάνηκε πως ο ίδιος το ευχαριστιόταν μια χαρά.

thaleia
07-09-12, 06:24
Thaleia μου έχω δει τον Πέρη να τρώει αστακό. Με μαγιονέζα ή χωρίς, μου φάνηκε πως ο ίδιος το ευχαριστιόταν μια χαρά.

Περι ορεξεως ... κολοκυθοπιτα , ακομη κι αστακος μαγιονεζα ...

no_taboo
07-09-12, 09:19
Κυνική εγώ;;;Μα όχι!!!!! :butterfly:

Ναι, έχεις δίκιο, ζητώ συγγνώμη και αποσύρω το χαρακτηρισμό... :p :D