PDA

Επιστροφή στο Forum : Σχετικα με τα βιντεακια με female domination που κυκλοφορουνε.

Μητσος
30-08-12, 18:04
Λιγο πολυ ολοι μας εχουμε δει καποιο τετοιο βιντεο πιστευω.Μεχρι πριν ενα μηνα ειμουν κατοχος μια τεραστιας συλλογης .Χρειαστηκε 7 χρονια να τα μαζεψω και ειχα φτασει τα 1.5 terra σε βιντεακια.Ειχα κατεβασει οτιδηποτε εχει να κανει με την ωρολογια Femdom.

Βεβαια τα εχω δει ολα ενα προς ενα και θα ηθελα να εκφρασω καποιες ανυσηχιες.

Σε παρα μα παρα πολλα βιντεακια παρατηρουσα οτι ειτε οι σκλαβοι ειτε οι αφεντρες πολλες φορες ηταν επι την επηρια καποιοων ουσιων.

Θυμαμαι συγκεκριμενα βιντεακι με εναν σκλαβο ο οποιος ηταν σαν μισολιποθυμος κ η αλλη ειχε βαλει ολο το ποδι μεσα κ πνιγοταν.Το τραγικο ειναι οτι ο τυπος ηταν κ δεμενος κ φαινοταν να υποφερει και οτι δεν ηταν επιλογη.Μετα απο αναζητηση βρηκα οτι οι σκλαβοι που συμμετεχουν σε τετοια υπογραφουν συμβολαιο οτι οτιδηποτε κ να συμβει φταει αυτος κ μονο αυτος που συμφωνησε.

Εχω δει επισης ιαπωνικο βιντεο.30 ερασιτεχνες αφεντρες οι οποιες συμφωνα με τον κονσεπτ πηγαν να μαθουν πως να γινουν αφεντρες.Λοιπον εχουν εναν τυπα δεμενο απο ενα σκοινι και 2-2 με μαστιγια στα χερια των χτυπανε για να μαθουν να μαστιγωνουν σωστα.Μιλαμε βαρανε οπου να ναι με δυναμη κ μισος.Καποιες τον πηραν στο κεφαλι.Αυτο γινεται επι 2 ωρες μεχρι που ο τυπας λιποθυμαει κ αυτα σε ολη την διαρκεια να γελανε.Εχει γεμισει αιματα απο πανω μεχρι κατω κ σταζει κ απο την μυτη.

Σε αλλο βιντεο ερασιτεχνικο κανει η κοπελα τραμπλινγ κ του τρυπαει το στομαχι.Ελεος δηλαδη.

Σε αλλο βιντεο ερασιτεχνικο τον εχει δεμενο κ ξαπλωμενο στο πατωμα.Καθετε κ του κανει facesitting και εκει που ο τυπας δεν παιρνει ανασα τον κατουραει χωρις να κουνηθει.Και να βλεπω τωρα τον τυπα να χτυπιεται σαν ψαρι εξω απο το νερο επι 1 ολοκληρο λεπτο.Και αυτο το εχω ξαναδει σε ιαπωνικο βιντεακι.Ενας ειναι toilet slave και ενα καθαριζει μετα.Δεμενος στο πατωμα παει η αλλη κ καθεται πανω για 1.30 λεπτο.Μιλαμε για φρικη.

Ρωσσικο βιντεακι τωρα με μια απο τις γνωστοτερες του σαιτ....μετα απο ερευνα η κοπελα ειχε πει οτι οταν γυριστικαν αυτα τα βιντεο ηταν ανηλικη ( 14 χρονων).

Απο βραζιλιανικο σαιτ βιντεο με μια θεια κ ενα παιδακι κυριολεκτικα με deep feet concept.Αλλα οταν λεμε παιδακι εννοουμε παιδακι 13-15 το πολυ.Αισχοι πραγματα.

Γενικοτερα αυτου του ειδος η πορνο βιομηχανια αρχισε να ξεφευγει...Και το χειροτερο ειναι οτι δεν εχουν πολυ επιγνωση αυτου του lifestyle κατι που το αφηνει ακομα ποιο χαλαρο στο να παραβει καποιες νομοθεσιες.

Δεν θελω ουτε καν να μπω στην διαδικασια να μιλησω για Animal cruelty σε αυτα τα βιντεο.Ισως απο τα ποιο αηδιαστικα πραγματα.

Θα μπορουσα να σας παραθεσω κ αλλα βιντεακια με απιστευτο περιεχομενο αλλα θα χρειαστω να γραφω πολλες ωρες.Ενδεικτικα θα σημειωσω ενα ακομα που δεν το χωρεσε ο νους μου.Toilet slave σε αυτοσχεδια τουαλετα τωρα.25 κοριτσια το ενα πισω απο το αλλο την χρησιμοποιουνε.Μερικες ξαναπανε κιολας.Το βιντεο ειναι ακριβως 2 ωρες χωρις να κουνηθει η καμερα.Ο σκλαβος τωρα οχι δεμενος αλλα τυλιγμενος με ενα ειδος υφασματος ολοκληρος εκτος απο το κεφαλι του που ειναι μεσα σε ενα πλαστικο δοχειο και στα 50 εκατοστα απο πανω του καθονται τα κοριτσια.Προς το τελος το δοχειο εχει γεμισει και ειναι μονο η μυτη του σκλαβου εξω.Και παει η τελευταια κ τον κλεινει τελιος.Επι 6 λεπτα η καμερα δεν κουνιεται ειναι σταθερη.Να σημειωσω οτι το κεφαλι του ειναι κλεισμενο ωστε να μην μπορει να παει δεξια αριστερα.Ε κ ο τυπος εσβησε.Αν ειναι δυνατον.Αισχοι.....

WisDomme
30-08-12, 19:00
Νοσηρά πράγματα...

Lazycat
30-08-12, 20:34
Εγω πάλι ανησυχώ για το Μήτσο, μερες που'ναι.
Και Η Δίωξη Ηλεκτρονικού Εγκλήματος να καραδοκεί!

[μα...1,5ΤΒ πορνογραφία! δε βαριέσαι Μήτσομ?]

Για προσεχτε λεμε....

knight
30-08-12, 21:00
Αίσχη - αίσχη, αλλά τα βλέπεις!

Μήτσο, προσοχή! Το να βλέπει κανείς τέτοια βίντεο και 'τσαλακώνει' τον εγκέφαλό του, και παραβαίνει τις αρχές που πρέπει να 'χει σ' αυτό τον χώρο, και παίζει με τον νόμο.
Ειδικά στο τελευταίο που αναφέρεις, μιλάμε για δολοφονία προς τέρψιν ανωμάλων!
Σε ικανοποιούν τέτοια βίντεο, με το πρόσχημα της περιέργειας, ή του 'κοίτα ρε τι κάνουν οι απαράδεκτοι'; Θέλω να πιστεύω πως όχι, γι αυτό προτείνω να τα διαγράψεις.
Χάθηκαν τα βίντεο με συνειδητή συναίνεση, χωρίς τέτοιους κινδύνους και καταλήξεις;

Μητσος
30-08-12, 21:18
Ξεχασα να σας παραθεσω οτι σβηστηκαν ολα τα βιντεο.Τα ακαταλληλα κατεβηκαν νομιζοντας οτι ειναι αλλο περιεχομενο.Αλλα προς εκπληξη μου ειδα αυτο που ειδα.Δεν θα ξεχασω οταν ειδα με εναν παπακι την εικονα κ νομιζα οτι ηταν λουτρινο.Ηταν η πρωτη μου επαφη με την φρικαλεοτητα.Αν θυμαμαι καλα ειχα καταγγειλει κ το σαιτ στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος.

Απλως γενικοτερα δεν μπορω να καταλαβω με ποια λογικη συμβαινουν τετοια πραγματα.Θεωρω αρρωστα τετοια βιντεο.Καταστρεφουν ψυχες οχι αστεια...

Mistress_Joanna
30-08-12, 21:22
Μήτσο εκεί καταλήγει ο άνθρωπος όταν δεν βάζει όρια στον εαυτό του.

Μητσος
30-08-12, 21:26
Μα Ιωαννα μιλαμε για ανθρωπινες ζωες.Μιλαμε για πραγματικη βιαιοτητα που ξεπερναει καθε φαντασια.

Ασε που αμφιβαλλω αν τα βιντεακια εχουν γινει με την συνενεση ολων των συμμετεχοντων αν διαλογιστεις οτι οι περισσοτεροι ειναι υπο την επηρεια φαρμακων.

knight
30-08-12, 21:33
Μήτσο εκεί καταλήγει ο άνθρωπος όταν δεν βάζει όρια στον εαυτό του.

Πολύ σωστό. Όλοι μπορεί να έχουμε ένα κάποιο νοσηρό κομμάτι μέσα μας. Ας μην το καλλιεργούμε, διότι θα βγούμε ζημιωμένοι από πολλές πλευρές.
Μπράβο σου Μήτσο που τα κατέστρεψες. Τουλάχιστον, συμβολικά διαχώρισες τη θέση σου κι αυτό είναι πάντα χρήσιμο. Συνειδητοποιεί κανείς τις προτιμήσεις και τα όριά του και δεν μένει έρμαιο των οικτρών και αδίστακτων 'επαγγελματιών' (με την έννοια της 'κονόμας) του χώρου ή των ανώμαλων με τις δολοφονικές πρακτικές. Για φαντάσου δηλ. το τελευταίο να σου το κάνανε! Φρίκη!

Μητσος
30-08-12, 21:39
Απλως δεν μπορω να το κατανοησω knight69.Πως ειναι δυνατον να θεσεις την ζωη σου σε κινδυνο για μια στιγμη απολαυσης.
Πως ειναι δυνατον ενα σεξουαλικο παιχνιδι να ξεφευγει ετσι κ ιδιαιτερα οταν βιντεοσκοπειτε και ειναι κ αλλοι γυρω.
Εχω πετυχει σε κανονικη τσοντα σκηνη που η κοπελα λιποθυμαει κ δειχνει τον σκηνοθετει να πεταγετε να βοηθησει.
Δηλαδη σε τι διαφερουν αυτα τα βιντεο απο τις κανονικες τσοντες κ πρεπει να ειναι τοσο σκληρα κ ριψοκυνδινα?

knight
30-08-12, 22:00
Αποκλείεις το τρικ; Υπάρχουν πολλά μέσα. Π.χ. στο φιλμάκι με την ασφιξία στα σκατά, περάσαν ένα σωληνάκι αέρα στη μύτη ή στο στόμα κι ένα για εκπνοή. Ή αποκλείεις η ακινησία να ήταν φωτογραφία; Ή κάτι τέτοιο στο μοντάζ; Λέω εγώ τώρα.
Αλλιώς, έχω ακούσει ότι υπάρχουν συμμορίες, που απαγάγουν κάποιον π.χ. λαθρομετανάστη (που δεν θα τον ψάξει κανείς) τον ποτίζουν διάφορα, του κάνουν ότι θέλουν και το πουλάνε πανάκριβα σε ανώμαλους. Αυτό δύσκολα βγαίνει στο ίντερνετ, γιατί αν φθάσει μέχρι δολοφονία, δίνουν στοιχεία.

Μητσος
30-08-12, 22:05
Βρρε δεν το αποκλειω.Απλως εγω ειδα τον τυπο να βγαζει μπουρμπουληθρες κ τελος.

knight
30-08-12, 22:12
Κανονικά μάλλον το ανάποδο θα έπρεπε να γίνει. Να ρουφήξει πράμα, προσπαθώντας να εισπνεύσει. Αλλά τι φτάσαμε να λέμε ! Άσε να το σταματήσουμε εδώ το θέμα.

Storm
31-08-12, 02:38
Αυτά Μήτσο, μάλλον είναι snuff films.
Μακριά κι αλάργα.

WisDomme
31-08-12, 10:45
Αυτά Μήτσο, μάλλον είναι snuff films.
Μακριά κι αλάργα.

Να ρωτήσω και εγώ τι είναι τα snuff films? (inb4 go google it)

freyja
31-08-12, 11:05
Να ρωτήσω και εγώ τι είναι τα snuff films? (inb4 go google it)

http://en.wikipedia.org/wiki/Snuff_film

( Δεν συνηθίζω να ανεβάζω αγγλικά άρθρα αλλά δεν βρήκα κάτι στα ελληνικά)

WisDomme
31-08-12, 15:46
http://en.wikipedia.org/wiki/Snuff_film

( Δεν συνηθίζω να ανεβάζω αγγλικά άρθρα αλλά δεν βρήκα κάτι στα ελληνικά)

Ah, thank you! Σαφέστατο το άρθρο ^_^

durleck
05-09-12, 00:07
γενικά είναι τρομαχτικό το τι μπορεί να σκεφτεί ο ανθρώπινος νους...είναι ίσως λίγο άσχετο με το αρχικό θέμα, αλλά σε μια φάση είχα διαβάσει το 'the extremis' ένα βιβλίο που αναφέρεται σε διάφορα ακραία πράγματα. Ένα από αυτά ήταν η περιγραφή ενός τύπου που έλεγε πως ένα 'σενάριο' που είχε σκεφτεί ήταν να πείσει κάποιον να τον ακολουθήσει σε ένα απομονωμένο μέρος κι εκεί να τον δέσει, να του κόψει χέρια και πόδια, να του ξεριζώσει την γλώσσα και να του βγάλει τα μάτια. Και μετά να του πει πως όποτε θα είναι κοντά του θα τον τρυπάει με μια βελόνα για να ξέρει πως είναι αυτός και μετά του τρυπάει τα τύμπανα και καλεί κάποιον να τον πάρει και να τον πάει σε νοσοκομείο...δηλαδή εντάξει, όλοι μας υποθέτω πως σκεφτόμαστε διάφορα τέτοια κατά καιρούς κι υπάρχει μια χαοτική διαφορά ανάμεσα στο τι σκεφτόμαστε και τι κάνουμε. Αλλά όταν φτάσει σε τέτοιο σημείο, έστω και σαν σκέψη...πόσο πραγματικά απέχει άραγε από το να γίνει στην πράξη?

durleck
06-09-12, 02:44
Πολύ.
μακάρι :)

alex thessaloniki
18-10-12, 12:25
Σε όλα τα πράγματα υπάρχουν αρρωστημένες καταστάσεις, πόσο μάλλον σε κάποια πιο ιδιαίτερα όπως τα φετίχ και η υποταγή.

Είτε πάντως αποτελεί τρόπο ζωής είτε απλά ένα παιχνίδι, θα πρέπει να αντιμετωπίζεται με πολλή προσοχή και κυρίως με "μέτρο". Πάνω απ'όλα αποτελεί πηγή χαράς και καύλας και δεν βλέπω κανέναν απολύτως λόγο να έχει δυσάρεστη εξέλιξη, ενδεχομένως και κατάληξη.

Νους υγιής πρωτίστως και μετά τα υπόλοιπα.

jael
16-11-12, 01:37
Να και μία ταινία αφιερωμένη σε snuff bdsm http://www.imdb.com/title/tt0134273/